Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet valaki terhes a menstruá...

Lehet valaki terhes a menstruációt követő napokba?

Figyelt kérdés
A menstruáció után a 2-ik napon voltunk együtt a párommal.

2016. júl. 20. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, teherbe lehet esni akkor (is).
2016. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Simán. Főleg ha kicsit előbb van peteérésed, és/vagy kihúzzák a petevezetékben a spermiumok akár 5 napig.


Több dologtól függ.


De én csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy mi egyik hónapban csak rögtön a vérzés után tudtunk együtt lenni, aztán a párom lebetegedett és erős gyógyszert szedett. Ehhez képest pozitívat teszteltem hó végén. :D

2016. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha fogamzásgátlót szedek és három hónapja mindig 3 nappal előbb jön meg?

Lehet gyenge a védelem így?

2016. júl. 20. 13:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen megeshet! Es mar meg is esett. Erdemes utana olvasni. Nagyon erdekes a noi test ezen a teren!
2016. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4

Tudnál esetleg segíteni, hol olvassak utánna?

Mit értettél azon, hogy meg is esett?

2016. júl. 20. 13:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Baratnom most 19.hetes menzesz alatt esett teherbe par hetig nem is tudtak mert kesik ra 6 hetre tudtak nagyjabol visszaszamolni. Azota pedig biztos h menzesz utolso napjan esett teherbe ! Akkor voltak egyutt menzesz alatt.

Neten beirod h menzesz alatti teherbe eses pl.

2016. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!😃

Hát nem nyugodtam meg, sajnos nagyon rossz megérzésem van ezzel kapcsolatban. :(

Remélem inkább csak pánik

2016. júl. 20. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:

,,Ha fogamzásgátlót szedek és három hónapja mindig 3 nappal előbb jön meg?

Lehet gyenge a védelem így?´´ - ha fogamzásgátlót szedsz, léyegtelen, hogy mikor j˜ön meg a 7 szünetnap alatt, a lényeg, hogy menstruálsz. Sosem jön meg ugyanazon a napon nekem, pedig már 6 éve szedem, rendszeres nemi élet mellett, és nem estem teherbe.

2016. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

A vérzésem a tabletta szedés 19-ik napján jön meg három hónapja. Eddig napra pontosan jött meg

2016. júl. 20. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!