Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki E vitamint szedett, hány...

Aki E vitamint szedett, hány hónap alatt lett terhes?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:

3honapja nem vedekeztunk, amikor olvastam , h az E vitamin segit, foleg, ha mind a ketten szedjuk, hát elkezdtük. Nemtudom van-E köze hozza vagy sem, ra masfel honapra gyonyoru poziteszt.

22Let

12hetes kismama.

2016. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En nem is tudtam, hogy az e vitamin segit, regen mas okbol szedtem hat olyan ehseget csinalt hogy hiztam is 5-6kgot :)
2016. júl. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mikor elkezdtem szedni rá 2 hónapra teherbe estem, persze nem biztos hogy ettől. Egy próbát megér.
2016. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ahogy elkezdtem szedni (ciklus első napján), annak a ciklusnak az ovuján már megfogant a lányom. egyszerre kezdtem el a cickafarkfű teával és a palástfű teával...előtte 5 sikertelen ciklusom volt.
2016. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vastagitja a mehnyalkahartyat... talan. Nemtudom valamit vastagit. Igy konnyebben tapad meg a petesejt.:) bocsanat mindig elfelejtem a szavakat..
2016. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!