Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hónap múlva kellene rákszűré...

1 hónap múlva kellene rákszűrésre mennem, közben belefogtunk a férjemmel a baba "készítésbe". Ha arra az időpontra mire mennem kell terhes leszek megcsinálják még a rákszűrést és a hpv titpizálást?

Figyelt kérdés
Illetve ha terhes gondozásnál más orvost szeretnék választani és Budapestre szeretnék járni, akkor a pesti orvosnál probléma lehet, hogy 1 hónapja mással csináltattam meg a rákszűrést? Megismételheti a vizsgálatot vagy felesleges?
2016. jan. 7. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

én 6 hetes voltam mikor megcsinálták..nem is tudtam hogy kellene friss..ott kérdezték meg van e, mondom nincs...mondták akkor leveszik és kész.

most hasonló cipőben járok, addig addig halogattam az első babám óta, hogy nem voltam már 2 éve, és ma reggel pozit teszteltem...szóval megint akkor fogják levenni

2016. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 hetesen csinálta a dokim, az akihez végig jártam terhesen. Szerintem csináltasd meg azzal a dokival, akihez egyébként is járni fogsz. 😉
2016. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen csinálták.
2016. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindkét gyereknél az első vizsgálaton vettek 4-5,hetesen
2016. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 14. héten csinálták, mert akkor voltam először magánban, az SZTK-st meg pont nem érdekelte van-e 1 évnél frissebb.


A magán nem fogja újra megcsinálni, ha mondod neki, hogy van friss eredmény. Esetleg viheted neki megmutatni (beteszed a kiskönyvbe), és akkor nem is kérdez rá.

2016. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vizsgálaton megkérdezték mikor voltam utoljára rákszűrésen, és mivel régen és éppen aktuális lett volna, így megcsinálták.
2016. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!