Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek 2 hónapos terhes?

Lehetek 2 hónapos terhes?

Figyelt kérdés
Dec.26-án történt valami,ami abból állt,hogy be sem ment,max 1 cmre,pár másodpercre. A menstruációm januárban megjött,teszteltem,negatív lett,semmi különösebb tünetet nem észleltem, kicsit az alhasam duzzadt,de az lehet azért is mert haspuffadós vagyok, vagy lehet,hogy eddig is ilyen volt, csak nem vettem különösebben észre. Viszont most késik már 3 napja a menszeszem, és úgy vettem észre,hogy a mellém duzzadt és a mellbimbó körül kicsit barnább lett,vagy talán ezt is beképzelem már?!

2016. febr. 16. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Teszt?
2016. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha abban a pár másodpercben nem ment el benned, rendesen menstruáltál januárba, akkor vajmi kevés esélye van terhességnek. 3 napos késés meg nem a világ. Teszteljél!
2016. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tesztelj, de szerintem negativ leszek. 2 honapos terhesseget hamarabb eszrevennel szerintem, mint a 3 napos keses.
2016. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy teszt negatív lett,de azt még január végén csináltam. Holnap újra csinálok egyet.
2016. febr. 16. 20:20
 5/9 A kérdező kommentje:
A teszt negatív lett,egy rózsaszín csík jelent meg csak,viszont a pozitivnál van egy fehér kis karcolás,az lehet csak papírhiba vagy esetleg mégis más?
2016. febr. 17. 06:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, az negatív!
2016. febr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :). Aznap meg is jött a menstruációm,viszont a hasam alatt meg van puffadva,ahol általában sima rész van. Ezt okozhatja a menstruáció és a feszes nadrág? Mert ugye egész nap abban vagyok,és eléggé szorítha ülök. Vagy esetleg mégis előjel lenne?
2016. febr. 19. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Milyen előjel?Te beteg vagy,nem terhes!És még ki is emeled ezt a fogyatékos kérdést.Ne gyereket akarj,hanem egy jól működő agyat.
2016. febr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ötösikreket vársz!

De remélem, azért azt tudod, mivel csak 1 centire tette be a párod, és csak pár másodpercre, így a szülés majd szájon át fog történni!

2016. márc. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!