Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolsó menstruációm idöpontja...

Utolsó menstruációm idöpontja julius 31. -e, orvosról orvosra járkálás! Ma teszteltem az egyik tesztem halvány pozitiv lett (halványan), körülbelül fél óra ujra tesztelés negativ eredményt hozott! Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy a problémám eléggé összetett,rendszertelen menstruáció illetve olykor kimaradó,orvosról-orvosra járkálás,busás hormonvizsgálat ami juniusi álláspont szerint azt mutatta hogy nincs peteérésem,Fsh-Lh arány nem megfelelö,ezenkivül szinte minden rendben volt,kivétel a D vitamin krónikus hiánya állitolag ettöl nincs peteérésem.

3 hónapos várakozás után végre kaptam időpontot ultrahagra ahol cisztát kerestek ami szerencsére nem volt.

A menstruációm továbbra is rendszertelen(volt!)most julius 31.-e óta nem jelentkezett,mivel holnap megyek orvoshoz elötte tájékozodnék ha valaki segitene,mi lehet ez?

Esetleg hormonprobléma miatt?

Hormonprobléma miatt pozitiv teszt lehetséges,utána meg negativ?

Természtesen holnap reggeli elsöt is csinálok,de addig ha valaki tud valami okosat azt megköszönném!

Mellesleg a menstruáciom "tervezett idején" ugyanaz az érzés csak vérzés nem volt!


2015. szept. 14. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
egy hajoba vagyunk , nekem julius 27 en volt utoljara , mensim sehol se , pecsetelgettem , de nem jott meg , teszteltem ma es negativ . .. nem tudommi lehet , orvosnal nem voltam. es volt meg mikor kimaradt egy teljes honapot es nem voltam terhes , akor voltam orvosnal , ez a tavaly volt ,,,
2015. szept. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keressetek egy nagyon jo endokrinologust! Ez pcos, tehat tovabbi kivizsgalast igenyel, nogyogyaszati hataskoron tul van, ok ehhez matr nem ertenek!!!
2015. szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,ez nem egyszerü,valahogy az ember megérzi hogy nem jol müködik valami!

Ma voltam orvosnál persze sztk rendelésen,megvizsgált annyit mondott hogy nincs koros eltérés és ennyi....elég elkeseritö!

Persze régota "filozom" az endrokronologián,de ez elég rizikos,kisérletezennek a hormonokkal,gondolom magénba meg megfizethetetlen!:(

2015. szept. 15. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha meg akarsz gyogyulni, akkor ki kell sajnos nyitnod a pemztarcad. Mire maganban is idopomzot kapsz, az is lehet jo 2 honap, addig maximum gyujtogetsz. Vagy, elpazarolhatsz eveket a "maganak semmi baja" tipusu sztk-s megjegyzesekre, akik amugy nem is ertenek hozza egyaltalan!
2015. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!