Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jós tesztel, együtt lét után...

Jós tesztel, együtt lét után mennyivel érdemes először tesztelni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
8-10 nappal, utána meg folyamatosan, hogy erősödik-e, az erősödés a lényeg ez esetben.
2016. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En ugytudom, hogy 10nap utan a sikeres naptol. Ami nem minden esetben az aktus napja, hanem peldaul egyutt vagytok ovum elott 2 nappal, de ovud napjan kezdodik a folyamat..tehat ovutol szamolj 10napot legalabb!:)
2016. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges jós tesztelni mert ha netán pozitív az ovu teszt és a nem várt napján meg megjön vagy negatív a hcg teszt akkor neked fog szarúl esni és hebegni habogni fogsz hogy dehát a jós teszt pozitív volt.. Hidd el nekem kár ezzel idegesíteni magadat mert csak rá görcsőlsz és befogsz kattani és az idegeidre megy az egész ami nem tesz jót! Én aktus után 21. Napon teszteltem Hcg tesztel ami pozitív lett... De azért drukkolok 15 hkm
2016. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!