Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szexeltem a baratommal gumival, de nem vettuk eszre hogy a gumi elszakadt valami uton modon (megjegyeznem hogy minosegi pedig) csak akkor mikor mar kihizta..) a menstruaciomnak most lett vege 3-4 napja, de nem rendszeres mar evek ota, fogamzasgatlot soha nem szedtem meg... Becsuszhat a baba???
2016. júl. 22. 02:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem kihizta hanem KIHUZTA csak elgepeltem..
2016. júl. 22. 02:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes
2016. júl. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem könnyű teherbeesni...
2016. júl. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha peteéréskor szexeltek (tehát pont akkor), kb. 20% az esélye a terhességnek, ha nem pont akkor, akkor kevesebb.

Ettől függetlenül van, aki teherbe esik elsőre, és van aki több hónap után.


Ha csak ez érdekel, akkor igen, becsúszhat. Lassan peteérésed lesz. Ha baj lenne, akkor vegyetek esemény utáni tablettát.

Ha nem lenne égig érő katasztrófa, akkor amiatt a kicsi esély miatt kár megbolygatni a hormonháztartásodat, ha így sem tökéletes.

2016. júl. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!