Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A vércsoport összeférhetetlens...

A vércsoport összeférhetetlenség nem tudja befolyásolni a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Talán hülyén hangzik, de úgy tudtam, hogy befolyásolhatja, még olyasmit is mondtak, hogy oltás szükséges ahhoz hogy teherbe eshess ha vércsoport összeférhetetlenség van. Csak most lettem bizonytalan, hogy elkezdtem utána olvasni, és azt hiszem, eddig tök nagy hülyeséget hittem el.

#teherbeesés #vércsoport #vércsoport összeférhetetlenség #ritka vércsoport
2016. júl. 22. 06:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességnél ha ellentétes a magzat,szülés után adnak injekciót. Nem a teherbeesés nem megy,hanem megöli a magzatot a szervezet rh összeférhetetlenség miatt. De ha pároddal egyformák vagytok,a gyerek se lesz más. Én így tudom,mert a nagynál a szobatársam AB- volt.
2016. júl. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csakhogy nem az AB-nek van hozzá köze, hanem az Rh faktornak...


Ha az anya neg, a baba poz, akkor az anya ellenanyagot termel, és a következő pozitív gyermeknél támad az ellenanyag, már méhen belül.

2016. júl. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Én összeférhetetlen vércsoportú vagyok!

A férjem pozitiv.

Az első teherbeesésnél semmit nem érzékel a szervezeted. A lányom is pozi lett.

Kaptam anti dt.

A második terhességggel sdm volt gond de azután is kaptam mert a fiam is pozi lett!

Annyi hogy nekem egy vagy két vérvétellel több van emiatt!

2016. júl. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csakhogy én is rh összeférhetetlenséget irtam,az mellékes hogy AB... Csak olvasni kéne tudni.
2016. júl. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én így tudom,mert a nagynál a szobatársam AB- volt.

...


És akkor?

2016. júl. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 válaszoló vagyok.

A vércsoportom rh 0 negativ.

A férjem B pozitiv!

2 gyönyörű gyermekünk van!

De tény hogy vannak olyanok akik ndm passzolnak de azt nem tudom a vércsoport befolyásolja e!

Azt tudom a sajátomból mondva hogy nem függ össze ha te más vércsopodtú vagy! Mert az első terhességnél a szervezeted még nem ismeri fel mivel áll szemben úgymond! Ha 72 órán belül nem kapsz a szülés után anti d-t akkor lesznek problémák a teherbeeséssel!

A férfi vércsoportja meg nem befolyásolja hogy te teherbe ess!

Neki úgymond mindegy!

Meg mondom! A mindkét gyerekem pozitiv lett. Az egyik b pozi a màsik 0 pozi!

2016. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat 3. Válaszoló!

A 6 válaszom!

Bocsiii!

2016. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a teherbeesés nem megy,hanem megöli a magzatot a szervezet rh összeférhetetlenség miatt.


Ott van hogy rh összeférhetetlenség miatt... De nem gond...Az hogy nem fogod fel,hog az mellékesnek lett írva,hogy egy ab - szobatársam volt,aki mondta az rh összeférhetetlenséget,nem az én bajom...

2016. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kapsz injekciot!:)
2016. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!