Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretném meg tudni hogy...

Szeretném meg tudni hogy elvetélés után mikor lehetek terhes? Sajnos meg halt a kisbabám a vércsoport összeférhetetlenség miatt, a párommal szeretnénk, egy közös babát. Az orvos szerint 4hét után lehet nemi életet élni.4hét után terhes is lehetek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Műszeres befejezés esetén nem 4 hanem 6 hét a javasolt várakozás, mint az ülő fürdőt , mind nemi életet beleértve!

Az orvosom szerint nem szükséges hónapokat várni ha minden rendben van és a műtétet is kellő odafigyeléssel végezték el, nem megsértve bent a dolgokat. Mi olyan jó 2 és fél hónapot vártunk, mégsem maradt meg a baba.

Nálad műszeresen kellett befejezni vagy természetesen zajlott le minden?

2013. jún. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hány hetesen ment el a baba. - előző voltam
2013. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Műszeres be fejezés volt. és 3hónapos voltam.
2013. jún. 18. 11:08
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem lehetne,de mi élünk nemi életet,de 2hetet azért vártunk minden esetre. hisz vérzés se volt már a műtét után. És ezért gondolunk arra,hogy babánk lesz. Reggelenkénti hányinger meg van,de a teszt negatív. Akkor esetleg terhes lehetek?
2013. jún. 18. 11:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az elő ciklust meg kell várni... minimum! Nekem azt mondta a dokim, hogy vetélés után a szervezet fogékonyabb a terhességre, így nagy valószínűséggel hamar teherbe lehet esni!
2013. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem. És az első ciklus kb. mikor jön meg a vetélés után???
2013. jún. 18. 12:04
 7/12 anonim ***** válasza:
En is elveteltem mar ketszer,de nem lettem terhes utana rogton(1,5 ev volt mire sikerult ujra,o is elment..).En is azt gondoltam hogy konnyen osszejon utana..Nekem 2 evembe telett mire feldolgoztam,es 2,5 evbe hogy vegre terhes lettem mert akkor mar nem gorcsoltem ra.Sok sikert nektek!31hkm
2013. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pont ma olvastam, hogy veteles utan azonnali teherbeesest javasolnak az orvosok.


[link]

2013. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Állítólag vércsoport össze férhetetlenség esetén az első injekció után meg marad a következő. Az első menstruációs ciklus körülbelül mikorra várható?
2013. jún. 18. 14:30
 10/12 A kérdező kommentje:
már 2hete kellet volna megjönnie. De már mind1 : ) ma csináltam tesztet : ) pozitiv
2013. júl. 4. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!