Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyanakodhatok terhességre?

Gyanakodhatok terhességre?

Figyelt kérdés
Másfél éve próbálkozunk babával,idén márciusban sikerült,de sajnos 7hetesen spontán elvetéltem!Utánna csomó vizsgálat és az eredmények jók!Nos azt tudni kell mindig erősen véreztem plussz gyógyszer az erős görcsökre!Most 17re nem vártam és 15én megjött,de első nap volt olyan sötét piros aztan felváltva barna és piros maszatolás úgy,hogy tampont nemtudtam használni és 7nap helyett4-5 napig volt és gyógyszer sem kellett,éreztem de nem nagyon!Pénteken megyek dokihoz,újra kezdődik a vizsgálat sorozat :-( esetleg valakinek ilyen ismerős vagy spontán betudhatom a hormonoknak?
2016. júl. 24. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem a hormonok játszanak veled. 4-5 napos mensi normál hosszúságúnak számít. Nem mindenki görcsöl a mensi alatt. Én az erős mensit erős görcsökkel, amire gyógyszert kell szedni, nem tartom normálisnak.
2016. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!