Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja Augusztus 6. -a...

Peppuh kérdése:

Ki nem várja Augusztus 6. -a körül (re)? Valakinek valami koraitünet, vagy valami?

Figyelt kérdés
9.-en múlt el,és 22.volt peteérésem.22.-e előtt együtt voltunk párommal minden nap 3napig de 22.-én nem...es 23.án megint..sikerülhet igy a babó?.picit mintha a jobb oldalt a méhemnél tompa kis szurkálást éreznék.olyan furii érzés..Mit Jelenthet ??
2016. júl. 25. 10:33
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Ilyen korán nem érezhetsz semmit. Max. ha mégse akkor volt az ovud.
2016. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Értem..akkor várom türelemmel ami elég nehéz de muszáj..:)
2016. júl. 25. 11:45
 3/45 anonim ***** válasza:

Szia! Én aug.4re nem várom. Nem érzek semmi különöset. Csak pár napja (vélt ovuláció óta) iszom a palástfű teát, sztem az okoz néha ilyen "menzesz előtti" érzést.

Szurkolok neked, meg magamnak is. (Kb 7. próbálkozós hónap.)

2016. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:

Szia!

Aug 8-ára nem várom, első hónap, hogy nem szedem a fogamzásgátlót.

Tegnap feszítő-nyilaló érzésem volt a hasamban (gondolom ovu-szoktam érezni mióta szültem). A hőm még nem ugrott fel ma reggelre. Te méred a hődet?

27 éves anyuka

2016. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Aug. 4-re nem varom. 😊 Ovu utan 4 nappal vagyok, semmi kulonos nincs, melleim fajtak 2 napig ma mar az sem. Ilyenkor meg amugy sem terhes az ember lanya, elvileg csak a 9-10. naptol van egy kis sejtkepzodmenye. Drukkolok mindenkinek!
2016. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Én nem mérek hőt, nálam kivitelezhetetlen. Minden másnap dolgozok,fél 5kor kelek. Amikor meg nem, olyan 8 körül. Ez a palástfű tea az első praktika amit kipróbálok. Stabil 28 napos a ciklusom, úgy gondolom( érzem) hogy az ovum félidőben van.(Ovutesztet sem használtam még) Remélem hamarosan összejön. Bár nagy félelmem hogy nem. De próbálok pozitív maradni. Nagy gond nem lehet velünk(remélem), csak apróságok. Pl párom vegyiparban dolgozik folyamatos 3 műszakban. Én minden másnap 15 órát dolgozok kereskedelemben. Nem éppen optimális, de innen szép győzni! :) na jó hosszú lettem, elnézést. Egy majdnem 28 éves.
2016. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
En is szoktam erezni has szurkálás szerű fajdalmat..ami nagyon enyhe de van amikor picit erősebb..ezt kb 1-1,5napja érzem..sokat alszom..és fáradt vagyok..és a fejem 3napja nagyon fáj..arra ébredek és arra is kelek mostanság..és nyilalló fájdalmat érzek.. Folyásom nagyon enyhe mar 2napja szinte nincs is..derekam is nagyon fáj de az már kb 1hete ..mostanra jobban érzem és nem tudok hason aludni miatta...nem nagyon van étvágyam..pisilni is nagyon sokat járok..este is többször felkell kellnem..nem akarok semmit magamba beszélni de ezek a tünetek nálam tényleg vannak..hogy a terhesség okozza vagy mii azt nemtudom...mondjuk még azt sem tudom hogy babás vagyok-e...de drukkolok mindenkinek :) mi nagyon szeretnénk a picit..nekünk a múlt hónapban volt egy korai vételes..hamarabb jött meg es iszonyúan görcsöltem..és ömlött belőlem 6napig..:/ most már bízunk benne hogy sikerül:* :) 👶
2016. júl. 25. 17:31
 8/45 A kérdező kommentje:
Arra fekszem es arra ébredek ****
2016. júl. 25. 17:33
 9/45 A kérdező kommentje:
Jah és ma észre vettem hogy ,mintha belennék rekedve vagy menne el a hangom vagy nemis tudom olyan fura ezis..nemvagyok beteges fajta ember és ezért is fura ez nekem..a párom is eszre vette a hangomon a változást...szerintetek?
2016. júl. 25. 17:43
 10/45 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy vannak ezek a tüneteid, de szinte egész biztos nem baba okozza. Ettől függetlenül persze megfoganhattál, de beágyazódás nem történhetett 3 nap alatt. A legkorábbi tünetek is kb a menzesz előtt nem sokkal jelentkezhetnek. De cáfoljon valaki ha nincs igazam. Nem voltam még terhes. Szóval csak türelem ( nekem is az kell) ;) 28 éves palástfüves :)
2016. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!