Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez utalhat terhességre vagy...

Lolita0216 kérdése:

Ez utalhat terhességre vagy már bolond vagyok?

Figyelt kérdés
Ma kène meg jönnie a menszeszemnek de semmi tünete PMS tüneteim szoktak lenni elötte kb egy hètel most semmi.átlátszó folyásom van ès ennyi, pár napja szúrt a ball illetve a jobb petefèszkem is de azóta semmi mi lehet ez. A folyás mire utalhat? Negatív kommentektől kèrem kimèljenek
2016. júl. 25. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hogy bő átlátszó folyásom volt egy hét múlva pozitív lett a teszt... Ezt nem kell készpénznek venni.. De azért drukkolok. 16 hkm
2016. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hát remèlem èn is igy leszek már jöhetne a baba :) neked meg gratula :) erőt egèszsèget
2016. júl. 25. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Tüntekre nem lehet adni, ellenben egész nyugodtan tesztelhetsz már! A helyedben holnap reggel tesztelnék! :)
2016. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fèlek tesztelni :/ tartok hogy negatív lesz már nem egyszer csalódtam inkább várok mèg hát ha csak kèssik
2016. júl. 25. 15:03
 5/10 A kérdező kommentje:
Negatív lett :( ha 14èn volt barnázásom de 17èn voltunk együtt azt már muttata volna a teszt ami 25mIL?
2016. júl. 27. 10:18
 6/10 A kérdező kommentje:
2016. júl. 28. 14:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező? A teszted halvány pozinak tűnik nagyon is!
2016. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia voltam dokinál el küldöt hcgre az mérés határalatt volt

Azt mondta nem vagyok terhes, de azért el fért volna még szerintem egy vizsgált vagy ultrahang..... Mert csak igy láthatattlanban irt fel Norkolut tabletát ami meg hozza a havit de valamièrt valami azt súgja ne szedjem

2016. aug. 5. 23:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedved kèrdező! Hogy alakultak a dolgaid?
2016. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Helló köszönöm kérdésed :) hát nem is tudom már megint nem jött meg októberben :/ de már reménykedni sem reménykedem :( érzékeny mell ájulás érzet és puffadás hát nem tudom minek tudjam be múlt héten csináltam tesztet az negatív lett
2016. nov. 2. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!