Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez terhességi jel vagy más?

Ez terhességi jel vagy más?

Figyelt kérdés
2 hete volt a menszim, és azóta pihenés közben folyamatosan fájdogál a hasfalam környéke, de munka közben nem. Pénteken együtt voltam párommal, és vasárnap este 6órán keresztül szúrt lent a bal petefészkemnél. Igaz eleinte azt hittem, hogy hugyhójagom... Azóta csak néha nyilal, de a hasfalam mindig érzem. Délután teszteltem, mielőtt dokihoz fordulnák, hogy nem-e más a baj...ez negatív. Reggel azért ismételjem meg, vagy tényleg nem lehet terhesség?

2016. júl. 25. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A kimaradt vérzéstől kezdve van értelme tesztelni.
2016. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Unokanővéremnek 1x volt menszesz szerű, amit annak hitt, és ikrei vannak XD
2016. júl. 25. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ovuláció?
2016. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, mert naptár is mutatta, de 6órán keresztül fájhat folyamatosan? Még nem volt ilyen, általában nem is érzem.
2016. júl. 25. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napig fáj.
2016. júl. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy hétig nyilalt.. Következő héten pozitív lett a teszt és a doki 5 hetes terhességet állapított meg. 16 hkm
2016. júl. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sok sikert a babához :)
2016. júl. 26. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!