Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitsegeteket szeretnem...

Adrienn101 kérdése:

Segitsegeteket szeretnem kerni! Gabriel terhessegi teszt idon belul nagyon halvany pozi lett! Mindenhogy latszik de meg nem gyozott meg! Ez jo fajta teszt? Kepet sajnos nem tudok linkelni mert fogalmam sincs hogy kell!

Figyelt kérdés

2016. júl. 25. 10:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig megbízható eredményt mutatott. A negatívnál is, de a pozinál is.

31 hkm


Amúgy ha időn belül vagy, próbáld meg a mensesnapján, ha még akkorsem jött meg.

2016. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szia, kepfeltoltes.hu - feltöltöd a képet, ha megvan. a fenti linket bemásolod ide.
2016. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Koszonom valaszaitokat! Megprobalom feltolteni a kepet koszonom a segitseget!

Neked pedig gratula a babahoz! :)

2016. júl. 25. 10:41
 4/18 A kérdező kommentje:
2016. júl. 25. 10:46
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de ezen én nem látok sehol második csíkot :(

Ha nem jön meg, azért ismételd meg.

2016. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ez lenne, nem egy vilagbajnok kep!

A helyzet amugy az hogy mar kesik 2-3 napja,sajna nem tudom pontosan mert mindig mas a ciklusom! Viszont volt egy napos barnazasom de ennyi volt, azt hittem meg is fog jonni, de nem jott es csinaltam egy tesztet! De meg nem gyozott meg! Szerdan megyek a dokimhoz, de addig is nagyon kivancsi vagyok a velemenyetekre! Koszonom

2016. júl. 25. 10:55
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez halvány pozitív.

Két nap múlva ismételj, akkor már erősebb lesz a csík. Lehet, hogy a doki még nem sokat fog látni szerdán, valószínűleg akkor volt csak a beágyazódás, mikor barnáztál. Kicsit később foganhatott, mint ahogy a nagykönyv szerint kéne, de ezért nem kell aggódni.


Én most a harmadikat várom úgy, hogy a ciklus végén fogant, és mindig egy héttel kisebb, mint a "vérzés alapján lennie kéne", de az ovuteszt alapján a mérete jó, és megfelelő ütemben fejlődik.

2016. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Koszonom kedves utolso! Nagyon gratulalok a babahoz! :)

Igen en is erre gondoltam hogy kesobb foganhatott, es nem nagykonyv szerint!

En is a harmadik gyerkocot varnam, de most valahogy nagyon nehezen akar osszejonni de remelem most vegre sikerult!

Koszonom valaszod! :)

2016. júl. 25. 11:29
 9/18 anonim ***** válasza:

Áttettem neked negatívba. Szerintem halvány pozi :)

[link]

2016. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Juj koszonom szepen! Ilyet meg nem lattam! :)

Nagyon bizakodom!

2016. júl. 25. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!