Tünetek? Máris?

Figyelt kérdés
2 napja szexeltem a párommal védekezés nélkül és furcsább tüneteim vannak. Kissé görcsöl a hasamalja, erős folyásom van, étvágy növekedés. Minek köszönhető ez ha nem a terhességnek? Pedig ez mèg nem is nevezhető terhességnek. (Valószínű, hogy baba lesz, mert peteéréskor voltunk együtt)

2016. júl. 25. 23:15
 1/8 A kérdező kommentje:
A mellem is elkezdett enyhén feszűlni, nem is èrezhetném még ezeket pedig... :/
2016. júl. 25. 23:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Egy biologia konyv nem artana neked..

Na, de ! Ez esetleg peteeres lehetett, mivel 5-7nap a vandorlas , ha talalkozik a spermium elo èrett petesejttel, aztan 7nap a beagyazodas! Szoval keptelenseg h te terhes legyel.. max 2het mulva...

2016. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A pszichének inkább. Gondolom, ha ilyen nyugodt vagy, h baba lesz, akkor tervezitek is, tehát szeretnéd. Így működik az agy, azért két napos "terhességet" - ahogy írod is - nem lehet érezni, nincsenek tünetek.

De sok sikert.

2016. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugalom! Saját érdekedben vedd egy kicsit lazábbra, mert ha így folytatod pár nap és hányingered lesz és még pár nap és hányni is fogsz miközben még az sem biztos, hogy terhes vagy. A peteéréskor való együtt lét csak az egyik szükséges de önmagában nem elégséges feltétele a teherbe esésnek. Egy ciklusban kb. 20 %/ esélye van csak a terhességnek.
2016. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel meg nem vagy terhes, igy erre utalo tuneteid sem lehetnek.
2016. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elmédnek köszönheted a tüneteket.


Én anno a szüzességem elvesztésekor játszottam el ugyanezt. Tabletta és óvszer mellett másnapra "tüneteim" lettek és csak akkor múltak el amikor megjött és pluszba megcsináltam egy tesztet is.


Ne görcsölj rá ennyire a dologra, idegroncs leszel mire összejön a baba.

2016. júl. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első jel amiből tudtam,hogy sikerült a mellfeszülés volt középidőben! Bizony,van ilyen.Aki ismeri a testét észreveszi a változást is. Tudom hogy a 12.napon fogant,2-3 napra rá már fájt a mellem pedig csak menzi előtt egy héttel szokott.
2016. júl. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem rögtön vannak ezek a tünetek főleg nem aktus után 2 nappal... Hányinger hányás szédülés szagérzékenység stb csak 6-7. Héten jelentkezik de akkor már kiszúrná a szemedet egy pozitív teszt. Én 16 hetes terhes vagyok de még nem nőtt az étvágyam.
2016. júl. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!