Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most csináltam egy tesztet,...

Most csináltam egy tesztet, ami első ránézésre sajnos nagyon negatív. Azonban fény felé tartva látható a második csík is. Ez valós lehet vagy ez csak a "szellemképes"csík?

Figyelt kérdés
Még egy teszten se láttam ilyet. Corax Be Sure Direct teszt, nem találtam a dobozban se meg a neten se érzékenységi szintet. 2napom van a nemvártig.
2008. szept. 29. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Én pont így jártam kb 2 hónapja ugyanezzel a teszttel. Az orvosomnak is megmutattam másnap és azt mondta, hogy a felső fólián ott törik meg a fény, ezért látom pozitívnak. Azért drukkolok, hogy Neked ne ez legyen!
2008. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3 nap múlva tesztelj újra, ha addig nem jönne meg. Lehet már a szervezetedben HCG, de olyan minimális, hogy azért nem látható. 3 nap múlva már biztosabb lesz az eredmény. Túl korán teszteltél szerintem.
2008. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szia én is láttam már kétszer a második csíkot aztán mikor terzsteltem rá két napra meg megjött szerintem ne éld bele magad meg inkább 2 nap múlva atesztelj
2008. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Velem ugyanez volt amit leírtál(ugyanezzel a teszttel), először negatív majd mikor kimentem vele a napfényre nagyon nagyon halványan láttam a csíkot, nem akarok hamis reményeket kelteni, de rá egy hétre már erős pozitívat teszteltem:) 20 as érzékenységű, vegyél Qupido-t majd, az 10-es (kb.1500 Ft)de ha kimarad a menzi akkor már majdnem mindegy mivel tesztelsz! Sok sikert, szurkolok!

2008. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van! És ezzel a teszttel! Kíváncsi leszek hogy mi lett!!! Majd írj! Szorítok!
2008. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát már nagyon kíváncsi vagyok mi fog ebből kisülni, remélem jó! Szorítok Neked is, remélem 1-2nap múlva egy becsületes +at tesztelhetünk.

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2008. szept. 29. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Én vagyok az egyik válaszoló! Na teszteltél már azóta? Mi lett? Írj!!!!
2008. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi, hogy érdeklődsz, aranyos vagy. Teszteltem egy -at és azóta meg is jött sajnos, de mára ki is "lábaltam" belőle, úgyhogy új hónap új remény:)

Te is így jártál a teszttel? És nálad mi a helyzet?

2008. okt. 7. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!