Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hétvégére nem várom (vasárna...

A hétvégére nem várom (vasárnap-hétfő). A pé óta szurkált a hasam és most már feszít és megjön érzés félét érzek. A cicijeim egy picit mintha nagyobbak lennének, és néha fájnak a bimbóim. Folyásom nincs sok, de fehéres. Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát de kb 1 hónapja teljesen elegem lett a kudarcokból és ledobtam a láncot. Így talán nagy meglepetésünkre lehet hogy mégis sikerült a mostani hónapban? Egyik pillanatban ideges vagyok a másikban meg körbeölelném a világot. 2 napja éjszaka is fel kell kelnem pisilni, és óránként is többször járok... Szerintetek?
2008. szept. 29. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ismerős tünetek!A hozzám jövő terhes nőktől szoktam hallani.....VAGY azoktól akik nagyon szeretnének babát és már a megszállotjai!Várj.....és úgy a 6.hét tájékán csinálj egy tesztet!Sok sikert!
2008. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont így vagyok, hogy vasárnap/hétfőn nem kellene megjönni. Peteérés óta majdnem napi rendszerességgel vannak alhasi fájdalmaim és én is többször megyek pisilni. Viszont a mellemnél nem érzek/látok semmi változást. Több helyen olvasgattam, kérdeztem ezzel kapcsolatban. És igen lehetséges, hogy kismamák vagyunk, de tudom nem könnyű (én is ezzel küzdök), hogy nem szabad magunkat beleélni, mert nagyobbat fogunk csalódni, ha még is mestruálunk. De nagyon bizakodó vagyok. Meg szerintem azt figyeld meg, hogy ezek az "elő jelzések" mennyiben térnek el azoktól, amiket eddig szoktál tapasztalni menstruáció előtt. Persze tudom sok mindentől lehet más (megfázás, felfázás, hangulat stb), de én abban bízom, hogy ha mások a jelek most, mint eddig akkor nagy boldogság ér minket jövőhét elején. Szorítok nagyon:-) Írjál majd a fejleményekről!
2008. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem is figyeltem a testemet de erre a pár dologra felfigyeltem. Pont most nem számítottunk rá hogy talán összejönne mert már feladtuk... igen megterhelő volt számomra hajnalban kikecmeregni a wc-re pedig általában jól szoktam aludni, főleg hogy pár napja fél óránként megyek ki napközben. Ezekre lettem figyelmes és a folyásomra, mert ilyenkor már szokott lenni rendesen.
2008. szept. 29. 16:47
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenképp írok!

Vannak más dolgok mint a megszokott: a folyás, a cicim, a pisi...

Szorítok Neked is és írj Te is mindenképp!!!

2008. szept. 29. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!