Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok (lehet ezt érezni)?

Terhes vagyok (lehet ezt érezni)?

Figyelt kérdés
A doki szerint gyógyszert (vitamint) kellene szednem, hogy teherbe essek, mert nekem nincs letapadást segítő réteg a méh nyálkahártyámon, emiatt ha volt is baba egy idő után elment, főleg a menzesz idején, viszont most olyan érzésem van, hogy van valami a pocimban :) nem merek tesztet csinálni mert tuti negatív, és akkor kiborulok újra és újra. Volt ilyen érzésetek amikor már a baba a pociba van? Késett is, de nálam ez szokványos, így nem mérvadó.

2016. júl. 25. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet érezni
2016. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem, hogy terhes vagyok.
2016. júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet érezni.
2016. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen volt egy olyan érzésem mintha valami lenne akkor 1 hetet késett a mensim de ez nálam normális gyakran kimaradt 1-1 hónapot is 7 hetesen amikor már 2 hete késett beruháztam egy tesztre és pozitív lett. Szóval nekem bejött a megérzésem :)
2016. júl. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha nekem sem csalna a megérzésem....
2016. júl. 25. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Én éreztem. Tudtam, hogy mikor volt peteérésem (ovu teszt), és aznap voltunk együtt. Már olyan 7-10 napra rá éreztem nagyon enyhe és ritka "mindjárt megjön" érzéseket, de tudtam, hogy nekem 14 nap lenne ovutól mensiig, vagyis biztosan nem akar megjönni, mégis érzem a méhem... 12 dpo-n lett is egy halvány, de határozott pozi tesztem :) Ja, és a mellem is tök érzékeny lett, meg 2 napnyi farkasétvágyam is volt, még a kimaradt mensi előtt. Ilyenek nekem sose szoktak... És a fura az, hogy most olyan 5. héttől elmúlt minden tünet ezekből, csak a puffadás maradt és az erősödő tesztek. Ha nem tesztelnék, nem hinném, hogy terhes vagyok!
2016. júl. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel Pozitív lett a tesztem, köszönöm a segítségeket:)
2016. aug. 3. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!