Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor esik le a hő mensi előtt?

Mikor esik le a hő mensi előtt?

Figyelt kérdés
Előző nap, vagy aznap...??? Ha pl már 28 napnál tartok, de még nem esett le, akkor azt jelenti, hogy aznap már nem is jöhet meg? Amíg fenn van a hőm, addig egyáltalán nem jöhet meg?
2016. júl. 28. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Van, akinek csak a menstruáció többedik napján esik le a hője. Ez azért van, mert egyéni, hogy kinek hogy reagál a szervezete a progeszteronszint változásokra. Az emelkedés ugyanez tüszőrepedés után, valakinek rögtön felugrik, van, akinek meredeken emelkedik napról napra és van, akinek lépcsőzetesen megy föl a hője. A leesés ugyanilyen egyéni. Szóval számodra az ad fontos infót, hogy személy szerint NÁLAD hogy szokott megjönni. Ha pár hónapig méred, látni fogod, hogy te hogy működsz.
2016. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát akkor szerintem nem is igazán fogok ezzel szórakozni. Inkább tesztelek, ha nem jön meg, nem méregetem a hőmet!

Köszi.

2016. júl. 28. 16:47
 3/3 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nem felesleges a méregetés, mert ha leesik, akkor felesleges tesztelni. Amíg fent van, és nem jön meg a vérzés, addig meg érdemes. De az tényleg változó, hogy hogyan jön meg, nekem akár ciklusonként más volt. Legtöbbször aznap, amikor leesett, és kiballagtam felkelés után WC-re, akkor kellett konstatálnom, hogy a lázmérő megint nem hazudott... De azért volt olyan is, hogy egy napig még nem jött meg, vagy épp, hogy egy nappal később esett le a hő.
2016. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!