Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor szabályszerű a...

Peteéréskor szabályszerű a fehér folyás? Vagy akármilyen folyás?

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nem ! Ez is változó mindenkinèl. Van akinek van ilyen és olyan is akinek szinte nincs is .
2016. júl. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak mert babát szeretnénk de nekem soha egy nap sincs a ciklusba ilyen, végig száraz vagyok mint a sivatag.. Ez gond lehet? :/
2016. júl. 29. 01:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg hőgörbét vezetni onnan látszódna mikor van peteérésed :)
2016. júl. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Minden második nap együtt tudunk lenni csak kiábrándít h leget nincs is peteérésem.. És így ám bármit csinalok nem fog összejönni..Csak a doki..
2016. júl. 29. 08:22
 5/8 A kérdező kommentje:
lehet*
2016. júl. 29. 08:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok? Szerintem nem törvényszerű a folyás peteéréskor, szerintem nekem sem volt, mindenkinél máshogy van.
2016. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Èn PCOS-s vagyok, nekem azt mondta a dokim, a tojásfehérje szerű folyás jelzi a peteèrès pontos napját, mert amikor az ujjad között a legjobban nyújtható akkor a legjobb. Azt hiszem hogy erre is vannak már tesztek , de ha règebb óta próbálkoztok érdemes elmenni egy vizsgálatra. Egy hónap alatt 3* vesznek vért és a ciklust figyelik. Nekem is így derült ki hogy nincs peteèrèsem. Utána megkaptam a megfelelő kezelést és most 19+3 hetes kismama vagyok. Sok sikert nektek is :) :)
2016. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Teljesen magamra ismertem. :) Én már megvettem mindenféle ovu tesztet és persze sosem mutatta hogy lenne peteérésem, ezt el is panaszoltam a nőgyógyászomnak, mivel nem is éreztem hogy lett volna bármikor is és semmi tünetetet nem produkáltam ami utalt volna rá hogy mégis van. Egy éve próbálkozunk a kötelező vizsgálatokon végigmentem, minden rendben, ahogy a férjemnél is. Most azt a tanácsot kaptam a nőgyógyásztól hogy szedjek egy inofolic nevű port minden este igyak meg egyet mert ez segíti a teherbe esést és meghozza a várva várt peteérést. Persze 14.000forint 60db por azaz kéthavi adag, most mégis rábírtam magam hogy kipróbálom mert annyi jót olvastam róla. És hát valóban! Végre van peteérésem pedig csak két hete szedem! Persze ez még nem azt jelenti hogy most össze is jött a baba, de ez már jó részeredmény!
2016. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!