Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy esetleg más?

Terhesség vagy esetleg más?

Figyelt kérdés

15én kellett volna megjönnie de nem jött

Babát tervezünk. sokszor volt már hogy késett párnapot ezért nem tesztelek még. Sokszor bekèpzeltem a terhességet de most teljesen mást érzek, este mielött elalszok nagyon görcsöl a hasam alja, sokat fáj a fejem. Ma annyira fura nagyon sűrű folyásom van ilyen halvány barna. Esetleg volt már igy valaki? Varok még 2-3napot ha nem jön meg tesztelek! Addig kiváncsi lennék a véleményetekre.



2016. júl. 18. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként ha már 3 napot késik, akkor miért akarsz még várni napokat? Már minden teszt kimutatná és akkor nem kellene minket kérdezz! Én holnap tesztelnék reggel.
2016. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Hát nekem csak 38 napi késésnél lett pozitív a teszt előtte csak hómező. De nekem is görcsölt szúrt a hasam. Meg bő átlátszó folyásom volt.. 22 N 15 hkm
2016. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
2-es, egy másik kérdésnél kifejtetted, hogy PCOS és IR problémáid voltak, szóval nem mérvadó a 38 napos "késésed".
2016. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!