Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon puffadok ami nem...

Nagyon puffadok ami nem jellemző egyáltalán de amiota a terhességi teszt halvány pozitivat jellzett szinte elviselhetetlen estérre a puffadás a gyomorszájam környékén érzékelem és teljesen kerek pocakom lessz. Vélemény?

Figyelt kérdés
A hasam felső felén! Nagyon fáj és iszonyat nagy pocim lessz:(
2016. júl. 29. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Terhes vagy, elindultak a változások. Ez normális.

Ne egyél puffasztó ételeket és vegyél a gyógyszertárban Espumisant, az segít valamennyit.

2016. júl. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen korán érzékelhetők a változások? Nagyon idegesitő egy falat nem megy le délután még a viz sem kell:( koszonom 1es:)
2016. júl. 29. 08:14
 3/7 anonim ***** válasza:

ilyen nekem is van, én még nem teszteltem.

Jövő hét elején tervezem..de nem merem beleélni magam.

Te a kimaradt menszesz után hány nappal teszteltél?

2016. júl. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem maradt még ki csak mivel hogy szeretnénk babát igy néha tesztelek mert cigizek és minnél előbb akarom tudni hogy letudjak tenni ezért kimaradt menszi előtt csináltam halvány pozitivat jővő héten csinálok még! Oly mind egy hogy kimaradt menszi előtt csinálod vagy sem ha terhes vagy akkor menszi előtt is azvagy!persze ugy biztosabb
2016. júl. 29. 09:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy mensi előtt csinálod e a tesztet.1:kevesebb a hcg, lehet nem mutatja a tesz. 2:ha véletlenül nem tapad meg rendesen simán megjöhet a megfelelő időben. A nők nagy része úgy volt terhes, hogy nem is tudott róla.,mert rendesen megjött neki. Ha idő előtt tesztelsz és mégis megjön csak magaddal csinálsz rosszat.
2016. júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze jogos meg igazad van!
2016. júl. 29. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha babát terveztek miért nem teszed le a cigit most, függetlenül attól h ebben a hóbapban vagy 2-3 hónap múlva lesz baba? Ne csak a pozitív tesztnél. :(


Tünet mint a puffadás émelygés szédülés nekem az első tünet volt, ezért is teszteltem, aztán meg sem szüntek a 16. Hétig. Akkor mintha elvágták volna.

2016. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!