Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon ebben a hónapban sikerül...

Vajon ebben a hónapban sikerült a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Elég összetett problémám van. Pajzsmirigy túlműködésem volt, szerencsére az értékem 1,5 ami már jó teherbeeséshez, persze a gyógyszert nem hagyom abba,2 éve próbálok teherbe esni. Szedtem méhpempőt, inofolicot és mindenféle "csodaszert". Voltam inzulinrezisztencian, megnézette a dokim a hormonjaimat. Minden rendben volt. "Enyhe" pcos-s vagyok, semmi tünettel nem jár nekem. Van tüszőérésem és peteérésem is 2 hónapja kaptam egy tüszőrepesztőt, ami kevesbek bizonyult megbeszéltük jovo honapban duplát kapok. Mivel közben lett egy cisztám ami gyógyszerrel már le is ment, kihagytunk egy hónapot. Gondoltam visszamegyek nézze meg mikor tudok újra szurit kapni. Ultrahangon mondta a doktorúr hogy volt peteérésem és hogy most sárgatestet lát a petefészkemen! Holnap reggeli vizeletből csináljak egy tesztet. Nem nagyon értem ezt a sárgatestes dolgot, ha az ott van tényleg lehet hogy végre sikerült a baba? Ma kellett volna megjönnie de eddig semmi. Tünetem sincs bár mensis se! 28 éves vagyok és nagyon vágyunk már egy babára! Köszönöm a válaszokat

2016. júl. 29. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
PCO és IR-ES vagyok nekem is nehezen jött össze.. Hál istennek spontán... Voltál Meddőségi vizsgálaton?
2016. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig amíg nem jön meg addig van remény
2016. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De miért gondolja h lehet h terhes vagyok? Még nem előszőr a tüdzőrepesztőt megpróbáljuk mégegyszer. A probléma h nekem nem reped meg időben ezert alakul cisztává!
2016. júl. 29. 15:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért mert sárgatestet lát?
2016. júl. 29. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!