Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második baba szoptatás alatt?

Második baba szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Már 5 hós a kislányom. Még szoptatom. Egy hónap múlva szeretnénk próbálkozni a kistesóval. Van rá esély, hogy viszonylag hamar összejön szoptatás alatt?

2016. júl. 28. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor jött meg először? hogy van e rá esély hogy hamar összejöjjön? az a szervezetedtől függ.
2016. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mèg nem jött meg. :(
2016. júl. 28. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ. Például a szoptatás gyakoriságától és a te egyéni adottságaidtól. A két gyermek közti korkülönbség nagyon kicsi lesz, ha hamar sikerül. Ezt persze nektek kell eldöntenetek, de véleményem szerint jobb most még a kicsi babádat dajkálni, nevelgetni, szeretgetni, akiből majd hamar "A NAGY" lesz, amint kistestvért kap!Nekünk 3 gyermekünk van 2-2 év korkülönbséggel, és úgy érzem, ennél kevesebb már nagyon kevés lett volna.
2016. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem , meg miért akarsz terhes lenni még szopizo kisgyerek melett terhes lenni .. ha teherbeesel melete nagyon nehéz lesz mert öt hónapost nagyon sokáig cipelgetni kell ami terhesen nem lesz kényelmes min várj addig amig másfél éves lesz a kicsi.
2016. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 25 hónapos a kislányom. áprilisban menstruáltam legelőször (tehát addig nem jött meg), a 3. ciklusban estem teherbe. Ja, még mindig szoptatok.
2016. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól még lehet peteérés, hogy "nem jött meg".
2016. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A második és harmadik babámmal is szoptatás alatt fogantam újra. Elsőnél 17 hónaposan, másodiknál 16 hónaposan megjött először a vérzésem, és rákövetkező hónapban megfogantam. Utána mindkét esetben még 4 hónapig tovább szoptattam. Jó volt így:-)!
2016. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!