Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen népszerű fórumon...

Milyen népszerű fórumon vannak kismamák?

Figyelt kérdés
Keresek olyan fórumokat, ahol leendő, vagy már kismamák beszélgetnek egymással. De mindenütt olyat találok, ahol már alig leveleznek. Régebben nagyon pörgött a babaszoba és a babanet, de most azt látom, hogy ott is alig van valaki. Tudtok jó oldalakat ajánlani?
2016. júl. 31. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
anyatanya, kerületi (városi) fb csoportok
2016. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Követem. fb csoportokat sem találtam.
2016. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak én nem akarom még felfedni magam a facebookon! Szóval inkognitóban gondoltam... de köszi, az anyatanyát megnézem.
2016. júl. 31. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 3 éve az nlc-n kezdtem babatopikozni. Aztán mondjuk átmentünk a fb-ra, de addigra már mindenkit ismer az ember.
2016. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
zárt csoportok, úgy gondoltam:) én terhesen nem csatlakoztam, mert a dokim és a védőnőm is szuper volt. aztán szülés után igen, de idegesítenek:) így most nem fórumozom.
2016. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hoxa.hu


van sok babás csoport, szinte évre/hónapra lehet keresgélni köztük, illetve vannak olyan babás klubok is, ahova csak a beengedettek írhatnak. Ezek elég jól szoktak pörögni.

2016. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2017 január körüli babák ( Facebook csoport) Babatervezős csoport ( ez is Facebook-on van) 17+1 hkm
2016. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a hoxa.hu-n szoktam beszélgetni.


17 hkm

2016. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!