Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól teherbe lehet esni?

Előváladéktól teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
barátommal pettingeltünk ő újjazott aztán abbahagytuk kicsit közben neki fel volt állva és a nadrágjába nyúlt és megigazitotta és lehetséges hogy előváladékos lett tőlle a z újja és aztán ujjazott tovább és most nem tudom hogy ettől teherbe eshetek e...

2016. júl. 31. 21:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%

Ideje már, hogy kezdődjön a suli...

Amúgy kérdezd meg anyádat, olyan büszke lesz rád, mint még soha.

2016. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A kerdesre valaszolj legyszives
2016. júl. 31. 22:06
 3/20 anonim ***** válasza:
Oké, válaszolok, bár napi száz ilyen kérdés van. Igen, az előváladék is tartalmazhat életképes spermiumot, amit az ujjával is a hüvelyedbe juttathat.
2016. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Igen. De írd be a Google ba es kiadja a millio ilyen kérdést es választ is.
2016. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen. A barátnőméknél így jött össze véletlenül a harmadik gyerek (pedig nem tinik már).
2016. aug. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De az elovaladek nem csak akkor tartalmazhat spermat ha elelvez a fiu aztan nem pisil hanem megint pettingelnek es az elovaladekkal osszekeveredik a hugycsoben maradt sperma,vagy nem csak igy tartalmazhat spermat?
2016. aug. 1. 07:59
 7/20 anonim ***** válasza:
Én is így tudom, ahogy írod. Bár sok helyen meg azt írják, hogy erről a szakemberek véleménye is megoszlik. Nem tudom, miért akkora rejtély, hogy ezt nem tudják kideríteni... Hát így elvi lehetősége van a terhességnek, de gyakorlati nem nagyon
2016. aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
(ha csak hozzáveszem pl. azt, hogy 'x' millió spermaszámnál valakit meddőnek mondanak, akkor ahhoz képest még kevesebb lehet ami ilyenkor oda kerülhet, nem?)
2016. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Elmeletileg igen,es az se biztos hogy az ujja elovaladekos lett nem tudjuk pontosan sajnos kicsit figyelmetlen volt de meg ha olyan is lett az ujja nem kerulhetett ra sok egy ket csepp esetleg,szerintetek vegyek esemenyutanit?nagyjabol 36 ora telt el azota
2016. aug. 1. 10:03
 10/20 anonim ***** válasza:
hááát, nem tudom... Azt hallottam, hogy az eseményutáni se egy kellemes valami, eléggé megsínyli a szervezet... De ha nagyon parázol és nagyon nem akarsz babát, akkor talán megpróbálhatod. Bár ahogy leírod, nagyon kis esélyt látok rá. Cikluson belül ez mikor történt? Mert ha mondjuk sikerül kizárni, hogy peteérés körül, akkor szerintem már tényleg felesleges még eseményutánit is venni
2016. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!