Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 éves cukros vagyok és telt...

Tb86 kérdése:

28 éves cukros vagyok és telt karcsú (85kg). Mire figyeljek és mit változtassak gyerekvállalás előtt?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 21:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%

Mondjuk hogy egészségesen élj. Meg kérdezd a dokid.

De teltkarcsú??? Hány cm vagy?

2016. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Beszéld meg a kezelőorvosoddal, hogy gyermeket tervezel. Ő majd elmondja, hogy mit kell tenned. Ha gyógyszert szedsz, akkor át kell állni inzulinra még a fogamzás előtt. Ha nem jó a cukrod, akkor be kell állítani. Már a teherbeesés pillanatában is normál vércukorértékeknek kell lenni és végig a terhesség alatt.
2016. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Sportolj, fuss.
2016. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Hát ne is haragudj, de nem teltkarcsú vagy.. Egyébként az orvosoddal kellene beszélni erről, főleg a cukrod miatt.
2016. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Kedves kérdező! Előszöris szerintem beszélj a nőgyógyászoddal, hogy gyermeket szeretnétek, és biztos, hogy elmondja a kezdeti teendőket! Lehet, hogy néz hormonszintet is stb...
2016. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%

Keress egy endokrinológust. Ilyenkor gyakran a hormonok is borulnak. Szigorúan tartsd a diétát.

És ne haragudj, ha csak nem 180-185cm cagy akkor kövér vagy nem teltkarcsú.

2016. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
És azt honnan tudjátok, hogy milyen magas? Ez bunkóság.
2016. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Én 2 egészséges gyönyörű babát szültem 25 év cukorbetegséggel a hátam mögött. Az első terhességemkor (nem várt) a cukraim is nagyon rosszak voltak, 9 volt a HgA1C-m. A legfontosabb, hogy a cukrod a lehető legjobb legyen, rendben legyen a vérnyomásod, a TSH-d, ezek nagyon fontosak. Már a tervezéskor elkezdhetsz szedni Gravidát, nem kell minden nap, 2-3 naponta elég. Ne aggódj feleslegesen, akinek bármilyen alapbetegsége van, a frászt hozzák rá terhességkor. Engem is ijesztgettek állandóan, pedig nagyon igyekeztem, hogy a cukor tökéletes legyen,de nem mindig sikerült. Meg kell tanulni okosan korrigálni, 10-es cukorra én már adtam is inzulint.
2016. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

nektek fogalmatok nincsen, hogy néz ki egy 85kg-s nő...

ők pl egy átlag 165cm mellé ennyi kilók. ne mondjátok nekem, hogy kövérek..


[link]


[link]


[link]

2016. aug. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is a 85 kgmég simán a teltkarcsú.. Kiváncsi vagyok, hogy a kövérezőknél mi a teltkarcsú, ha ez a kövér? A 60 kiló...

Lényegtelen.

Kérdező, az orvosodat kérdezd meg erről, ő a biztosat fogja mondani!

2016. aug. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!