Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mikor lett eloszor...

Nektek mikor lett eloszor pozitiv az x-epil teszt?

Figyelt kérdés
A gabriel es a predictor egyergelmuen pozitiv, viszont az x-epilen nem latszodik semmi. Ma kellene megjonnie. Elso gyermekemnel is az x-epil volt az a teszt, ami a legkesobb kezdett csikosodni, de akkor mar + volt, amikor meg kellett volna jonnie. Kicsit aggodom, mert volt mar 2 kemiai terhessegem az elmult 2 evben
2016. aug. 2. 05:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt 3 nappal lett pozitív az xepil. De ne törődj ezzel,ha más teszt kimutatja,arra hallgass. Nekem korán volt a beágyazódás is,a 11-12.napon. Ezért mutatta ki olyan hamar,nagyon halványan.Azt a fajtát használd megint ami pozitívat mutatott,az reálisabb képet ad a hcg növekedéséről. Biztos minden ok lesz!
2016. aug. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4. hét elején. Egyébként nekem a clearblue digitális hamarabb mutatta, mint az x-epil csík.
2016. aug. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első babát 28 napos ciklusnál, 12. nap körüli ovuval 4 nappal a nemvárt előtt, tehát kb 12. dpo.

A másodikat ugyanilyen ciklussal csak 1 nappal előtte, tehát 15. dpo.

Sokfelől hallom hogy az xepil minősége erősen romlik. Későn mutatja ki, nem erősödik a csík, stb... Még az is lehet hogy hibás a teszted.

2016. aug. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

11. Napon volt pe-m. Bar boven mutatnia kene

:(

2016. aug. 2. 06:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem mar 3-4 napja kesett mikor csunaltam xepil tesztet raneztem semmi aztan jobban megneztem es alig lathato csik volt rajta. Vettem megint azon semmit nem lattam vettem masik fajtat azon is epp hogy. Majd egy 10es erzekenysegut ott kijott a csik. Masnap csinaltam xepilt elso vizeletbol hogy most mi van mert a 10esrol nem olvastam jokat hat ott se lattm nagyon semmit. Aztan vettem digitalisat nah az kijelezte hogy pozitiv 1-2 . Annak mar hittem
2016. aug. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vasárnap kellett volna megjönnie,szombat reggel alig látható pozitív.
2016. aug. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napos késésnél is nagyon halvány volt az x-epil, amikor a vaterás one step már szépen mutatta.
2016. aug. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szép erősen mutatta az x-epil a két csíkot aznap délután!!!! amikor még kellett volna jönnie.
2016. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nemvárt napján x-epil :)

2016. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem meg 5 nap kesesnel sem volt ilyen eros.:/
2016. aug. 11. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!