Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit döntenétek? Párkapcsolatba...

Mit döntenétek? Párkapcsolatban lévő férfitól teherbeesni?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti. Ha szeretői státuszban lennétek, és véletlenül teherbe esnétek, megtartanátok? Normális válaszokat legyetek szívesek, ne kioktatást!
2016. aug. 2. 21:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem tartanám meg, mivel velem ilyen nem fordulhatna elő, sose lennék senki szeretője, ennél én többre tartom magam.
2016. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Nem lennék képes az abortuszra.
2016. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem voltam még szerető és nem is leszek. Véletlenül sem voltam még terhes. Csak direkt és a férjemtől. Te neked kell eldönteni.
2016. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem lennék olyan ember szeretője, akinek párkapcsolata van, vagy esetleg nős. Így a teherbeesés is kizárt.
2016. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Eszter76 ***** válasza:
75%

Olyan férfival lenni, aki mással van párkapcsolatban, jó nagy marhaság. :-S Véletlenül teherbeesni viszont lehet - nekem is sikerült, a páromtól. :-) Nem volt kérdés, hogy megtartjuk-e. :-) Most ott szuszog a másik szobában és nagyon örültünk neki.

Az abortusz szerintem borzalmas. Nem kerülnék ilyen helyzetbe, de nem kérdés, hogy megtartanám.

2016. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Megmondtam neki, hogy ha teherbeesem nem vetetnem el.

O is abortusz-ellenes.

(Ez rank vonatkozik, reszemrol a gyakori mar meggyozott, hogy mas csinaljon magaval amit csak akar.)


Anyagi hatter megvan.

Viszont nem, nem akarom bekapni a legyet, mivel jo lenne, ha normalis csaladja lenne a gyerekeimnek es nem egy gyereket szeretnek.

2016. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Nálam nem lenne becsúszott terhesség. Mivel eszem ágamban sem lennék soha senkinek a szeretője. Ennél gázabb,megalázó dolog nincs a földön, ha valaki szeretői státuszba van.
2016. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

HA szeretői státuszban lennék (elméletben ugye), mindig nagyon körültekintően védekeznék.

Ha ennek ellenére teherbe esnék, akkor mérlegelném,hogy fel tudok-e nevelni egyedül egy gyereket. Ha nem, elvetetném. De nem tenném tönkre a férfi párkapcsolatát (bár akinek szeretője van, annak nincs rendes párkapcsolata - de nem ez volt a kérdés)

Szóval titokban tartanám az abortuszt is.

2016. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem miért kell lepontozni azt, aki normális stílusban válaszol csak azért, mert még elméleti síkon sem történhetne meg vele ez a dolog. Szánalmas....
2016. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

Én megmondanám neki a terhességet. És megtartanám. De mondjuk ez én vagyok. És ha már valakinek szeretője van akkor igen is vállalja fel hogy szeretője van és teherbe esett.. Ha nem akarja felvállni a tettei következményét.. Ha már valaki ilyet tesz akkor ahhoz is legyen bátor hogy bevallja..

És csak annyit hogy a szívedre hallgass.. Az életet addig kell élni amég lehet ;)

2016. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!