Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt, el vagyok bizonytala...

Ovuteszt, el vagyok bizonytalanodva?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem soha nem jelzett erősen pozitívat az ovuteszt. Plusz most más fajtát vettem. Nem tudom eldönteni,hogy ebből van e pozitív vagy még várjak vele? 30-35 naposak a siklusaim. Fentről 16-17-18 ciklusnapon készültek. Köszönöm a válaszokat előre is. :)


[link]


2016. aug. 2. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
a 2. majdnem pozitív, de még tesztelj pár napig. nekem 29 napos ciklussal a 19. napon volt ovum általában, lehet neked is később van. ha a ciklus végéig ilyen, akkor a 2.at pozitívnak könyvelném el.
2016. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Viszont tegnap pont nem voltunk együtt,csak tegnap előtt,meg ma leszünk. Ha esetleg az pozitív volt,akkor az ma már nem késő?
2016. aug. 2. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:
nem késő, pozitív teszt után 12--24 órával van a legnagyobb esély :)
2016. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez akkor már pozitív? :)

2016. aug. 3. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, ez egyértelműen pozitív :)
2016. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért még holnap is tesztelek. Nagyon szépen köszönöm a kisegítő válaszokat! :)
2016. aug. 4. 01:41
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Azta... Ilyen jól sikerült ovutesztem, még sosem volt!! :) Akkor ismétlek holnap is. Holnap már halvány kell,hogy legyen??

2016. aug. 4. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!