Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor teszteljek?...

Szerintetek mikor teszteljek? Szerintetek van baba? 😉. A többi lent 😉

Figyelt kérdés
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy 1 hónapig szedtem fogamzásgátlót aztán ezt julius 22en hagytam abba de a levélből nem vettem csak be 5szemet aztán 24-25 együtt voltam párommal (tervezzük a babát ) és 26an jött a megvonásos vérzés ami 3 napig volt mikor vizeltem csak es ilyen rózsaszínes színe volt es ilyen nyálkás aztán 27en megint együtt voltam párommal 😊. Aztán augusztus 1-2 barna folyásom volt azóta derek fájás hányinger.

2016. aug. 3. 09:57
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
79%

Akkor tesztelj ha augustusi hónapban esetleg kimaradt.

(Hülyeséget csináltál azzal hogy 5 szemet bevettél utánna jött a megvonasos vérzés stb lehet felboritotad a hormon háztartást ) de reméljük nem így van.

Épp ezért a peteresed sem biztos hogy volt ebben a hónapban.

De ha terhes is lennél sem lenne még terhességi tüneteid,bar kitudja 😉

2016. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Rendben bar mindenhol azt olvastam hogy 14. Nap után mar kimutatható aktus után 😊 szerinted addig még próbálkozhatunk? Nagyon szeretnénk babát 😉
2016. aug. 3. 10:23
 3/60 anonim ***** válasza:
67%
Nem azért de végig kellett volna szedned a levelet és utána abba hagyni mert így jó bele kavartál a ciklusodba.. Nem törvényszerű hogy 14. Napon már mutatja. Nekem aktus után 21. Napon bolt halvány pozitív és 38 nap késés után lett erős egyértelmű pozitívat előtte csak hómező vagy annyira halvány hogy nagyítóval kerestem a csíkot. 17+3 hkm
2016. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
Beszéltem nő dokival es mondta mivel 1 hónapig szedtem igy nem nagyon sokat számít 😊 úgyhogy várok még aztán addig folyamatosan próbálkozunk 😉 aztán csak össze jön 😉
2016. aug. 3. 10:50
 5/60 anonim ***** válasza:
72%
Elkezdted szedni, majd jött egy ötlet, kellene egy gyerek?
2016. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Nem hanem volt egy nőgyógyászati problémám es ez miatt kellet szednem meg előző párommal megszakítással csináltuk de most meg úgy gondoltuk hogy család alapítást szeretnénk 😊
2016. aug. 3. 10:58
 7/60 anonim ***** válasza:
55%
Gondold át még párszor...
2016. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Nem kell átgondolnom ezt szeretnénk és kész.
2016. aug. 3. 11:04
 9/60 anonim ***** válasza:
53%

Akkor egy kicsit olvass utána a dolgoknak.


Tesztelni a menstruáció kimaradása után szokás.

2016. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
Igen csak hogy nekem volt ez a vérzés ami 4napig tartott es hétfőn kellene megjönnie de gondolom most nem fog megint úgyhogy azért kérdeztem 😊
2016. aug. 3. 11:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!