Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdan jott meg a mesntruacio...

Szerdan jott meg a mesntruaciom,1 nap volt erosebb, a tobbi nap nem, es penteken semmi! Terhes lehetek? Ciklus 30. napra jott meg . De amiert csak olyan keveset tartott? Megeri hogy teszteljek vagy nem? Szeretnenk babat

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
szia!szerintem probalj egy tesztet de kicsi a valoszinusege! szoritok nagyon!!
2016. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
olyan hanyingerem van kicsit , de lehet az eteltol is persze ... inkabb ez miatt is gondoltam
2016. júl. 24. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:
szia, hasonló cipőben vagyok én is, csak nekem egy napot késett, és reggel csináltam tesztet, azt megjött és másnap néztem a tesztet és két csíkos. lehet csak száradási csík. nekem is 1.5 napot erősebben volt meg azt két napja szinte semmi. holnap veszek tesztet kedden reggel meg is csinálom. majd írj mi lett veled.
2016. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem van tesztem , szerinted csinaljam meg? :)
2016. júl. 24. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Csináld meg, többet megtudsz, mint ezzel a kérdéssel. Most már rá kellene jönni, hogy attól, hogy másmilyen a menstruáció, nem leszel terhes.
2016. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napig gyenge volt. Furcsalltam is. Aztan 4 nap mukva teszteltem egyet. Eros 2 csik lehet. Ha mas a mensid csinalj egy tesztet. Ha nem a megszokott modon jott meg persze akkor.
2016. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
negativ lett a teszt ... ez van .. . lehet most csak ilyen volt a mensim....
2016. júl. 24. 17:48
 8/8 anonim válasza:
6-os, voltál már orvosnál is vele? Nekem 2. napja van gyenge barnás vérzésem, ma reggel pedig pozitívat teszteltem. Nem tudom szabad-e remélni, hogy egészséges babánk lehet... 3 hónapja volt egy missed ab-om.
2016. aug. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!