Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem feszülnek a melleim?...

Miért nem feszülnek a melleim? Már egy hete késik a menzi, teszt pozitív.

Figyelt kérdés
Első babámnál ilyenkor már be volt durranva.
2016. aug. 3. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
A második terhességemnél nekem sem feszültek. no para, semmit nem jelent!
2016. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is masodik terhesseg, egy hete feszulnek, fajnak. 15. hetben vagyok. Jobb, ha mar most felkeszulsz, hogy ez a terhesseg nem feltetlenul lesz olyan, mint az elso. Ahogy a baba is siman lehet az elso ellentete majd.
2016. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De jó! Akkor megnyugodtam, mert már 6 hónapja vártuk a picit és azt hittem hogy ez rossz jel.
2016. aug. 3. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem se feszült, legfeljebb csak szúrt néha - szerintem másodszorra már "bejáratódott", talán ki is nyúltak azok a tejcsatornák (vagy egyebek), amik elsőre még fájdalmasan nőttek meg.
2016. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hidd el,tuti nem olyan lesz az elso terhesseged mint a masodik! Nekem az elsovel semmi nem volt a mellemmel,most a masodiknal idaig egy kosarmeretet nott (18hetes vagyok) es meg hol a vege :D illetve nagyon erzekenyek a mellbimboim! Az elsovel eszre se vettem,hogy van mellem :D az elsovel vegig hanytam az elso 4honapot,de nagyon durvan,a masodikkal ossz-vissz 3x hanytam. Most a masodikkal folyamatosan szedulok de nagyon,az elsovel semmi ilyen nem volt! Az elsot 15.het vegen ereztem meg,a masodikat a 12.hettol erzem,mostanra pedig mar kivulrol is szemmel lathato a mocorgasa :) szoval tuti nem lesz olyan a masodik,mint az elso volt :)
2016. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok, eddig egy percet nem fájt a mellem!
2016. aug. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2016. aug. 10. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!