Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes az alábbi...

Lehetek-e terhes az alábbi történések alapján?

Figyelt kérdés
A peteérésem előtt 1-2 nappal voltunk együtt, védekeztünk, előváladék igen sajnos szóba jöhet. Csináltam tesztet 15-én, abszolút negatívat mutatott(Corax direkt) most viszont 16-án kellett volna jönnie. 18-a van és nagyon aggódom. A corax direkt 10 napos terhességet mutat ki, de mikor csináltam már 17 napos kellett legyek, és igaz nem első vizeletből, de a dobozon a nap bármely szakaszában felirat volt olvasható. mi ez most akkor? a teszre megnyugodtam, de a mensi még mindig nem jön.
2010. ápr. 18. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ez így, hogy néha kihagy. Lehet fronttól, vagy stressztől. Ne aggódj. Nekem is volt már így.
2010. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Most csak azért is lehet késni fog pár napot mert idegeskedsz!Azért ha gondolod csinálj még egy tesztet!

Az a tuti!

2010. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! A teszteken a "nap bármely szakában elvégezhető" felirat épp olyan reklámfogás, mint a "minden foltot eltávolít" felirat a mosóporokon. Mensi késés előtt semmi garancia nincs arra, hogy mutat bármit is. Most hogy már pár napja késik, van esélyed pozitív tesztre is, REGGELI ELSŐ vizeletből (akármilyen teszttel). Remélem csak a teherbeesés miatti stressz miatt késik, de én a helyedben reggeli elsőből csinálnék még egy tesztet! L27
2010. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" peteérésem előtt 1-2 nappal voltunk együtt, védekeztünk, előváladék igen sajnos szóba jöhet. "


nem védekeztetek...

2010. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi csajok a gyors válaszokat. :) ma reggel teszteltem de igazából feleslegesen mert éjszaka megjött. :) azért én csak végigcsináltam. utolsó válaszoló: igen, tanultam a hibámból, hogy 1-2 húzás óvszer nélkül már nem védekezésnek számít, még ha csak kis esélyt is ad a teherbe esésre. te viszont tanulj abból, hogy ha majd valaki tanácsot kér tőled és választ vár, akkor ne azt vágd a fejéhez, hogy mit csinált rosszul, hanem próbálj neki segíteni, mit tegyen ezután. szerintem.
2010. ápr. 19. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!