Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges az h....

Szerintetek lehetséges az h. a d. u-i nem első vizeletes teszt kimutatja a babát másnap a reggeli meg nem?

Figyelt kérdés
Késik màr a mensim nem is keveset...és hétfőn d.u. tesztem halvàny lett nagyon reggel meg negatív...x-epilek
2016. aug. 3. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az x-epil most produkált nálam is furcsaságot! Megvolt rendesen a mensim elmúlt rá 2 napra késő este 11 körül csináltam egyet és nagyon nagyon halványan láttam valamit rajta,de viszont reggel one-step naga.De terhes sem lehetnék mert megvolt..Szóval többet nem veszek x-epilt.De nálad másabb a helyzet mert késik,csinálj még reggel ha van otthon!
2016. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
X-epil a legszarabb teszt...
2016. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az X-epil nem a legjobb teszt. Nekem 9 hetesen negatív lett mig a Facelle erős pozitív. Elmúltam 12 hetes mikor a az X-epil nagyon halvány rózsaszín lett. 17+5 hkm
2016. aug. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Xepil nekem nemvárt előtti napon pozi lett és terhes vagyok.

Eddig csak akkor lett pozi tesztem ha terhes voltam.Be kell tartani a használati utasítást,nem kell szétáztatni a tesztet,nem kell 30perc múlva odagondolni a csíkot...stb.Csinálj reggel másikat.

2016. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!