Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelyszárazság ovu óta, már...

Hüvelyszárazság ovu óta, már a 13. napnál járok, utalhat babára?

Figyelt kérdés
Sose szoktam ilyen száraz lenni. Semmi mensi megjövös érzésem nincs
2016. aug. 4. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Éppen ellenkezőleg.Amikor baba van akkor enyhe folyás a normális mert ezek a savak pusztítják el a feltehetően káros baktériumokat odabent.
2016. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Attól, hogy elsőnek így volt, az nem jelenti, hogy másnak is így van. Sokan számolnak be szárazságról, és utána pozitívat tesztelnek. Főleg, ha amúgy sosem szokott ez lenni, gyanús lehet.
2016. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem inkább nagyon bő folyásom volt kB olyan mint amikor felizgat a párom. De nem vagyunk egyformák. Lehet hogy pl nálad a hüvely szárazság egy jel. Drukkolok neked hogy pozitív legyen a teszt ;) 17+5 hkm
2016. aug. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En Ugymond szaraz voltam mindigis. Nem folytam sosem nagyon. Terhesseg elott. Alatt. Utân sem
2016. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!