Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Vannak tüneteim...

Terhes vagyok? Vannak tüneteim is amiket lent leírok. Ezekre most figyeltem fel, hisz nem számítottam arra hogy összejön ilyen "gyorsan" (3 hónapja döntöttünk hogy jöhet ha akar)

Figyelt kérdés
Ez már a 40.nap, de elvileg 14 napja volt csak pé-m. Pár napja reggelente elég rosszul vagyok főleg a kávé után (csökkentett koffeintartalmú), nem bírok enni sem mert úgy érzem hogy kijön... a melleim nem igazán fájnak, talán csak érzékenyebbek. A babára nem vagyunk rágörcsölve, együtt vagyunk amikor jól esik és majd jön ha akar. Folyásom nem igazán van, csak a menzis érzés és a hasszurkálás néha. Reggelente olyan gyengének érzem magam, hogy remegek. Szerintetek?
2008. szept. 30. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet!De amúgy a tünetetk alapján lehet baba is!
2008. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek jó jelek. Én várnék még a helyedben pár napot (tudom könnyű mondani) és tesztelnék
2008. szept. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Persze hogy lehetsz terhes,nekünk már az első hónapban sikerült,s kismam-tüneteim majd csak a harmadik hónapban jöttek...azóta már egy gyönyörű 4 hónapos Kisfiú Anyukája vagyok:))) sok sikert!
2008. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Majd veszek tesztet, mert nem készültem :) és pár nap múlva megcsinálom.

Jó lenne ha sikerült volna, de persze nem élem bele magam, majd a teszt megmondja. De ha van még tapasztalat, szívesen fogadom!

Sok boldogságot!

2008. szept. 30. 09:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon hasonlóan éltem meg az elejét, szinte azokkal a tünetekkel, mint te. Nem mertem remélni, mert nem rendszeres a ciklusom és már régóta nem jött össze azelőtt. Aztán egyik este későn csináltam tesztet, mert gondoltam, hogy ha az esti pozitív, akkor tuti a dolog. A 43. napom estéjén az is lett.

Szóval elvileg mnden esélyed megvan ezek alapján, és a teszted bizonyosságot fog hozni. Minden jót kívánok! 9 hetes

2008. szept. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Háát ezek nagyon babagyanús tünetek! A mensis érzés, néha hasszúrka, melleim alig fájtak - ekkor már pozitív tesztem volt. És most mi sem görcsöltünk rá.

Csinálj tesztet (akár holnap reggel) és írd meg az eredményt!

Szorítok!

6 hetes mami

2008. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csináltam egy tesztet és nagyon-nagyon halványan látszik rajta valami (2.csík?). Hát még inkább a hétvégén tesztelek mert ebből még bármi lehet...
2008. szept. 30. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!