Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? 2 hónapja nem...

Mi lehet velem? 2 hónapja nem szedek gyógyszert. Pár napja úgy döntöttünk, hogy most már jöhet a baba.

Figyelt kérdés
Nov. és dec. hónapban megszakítással védekeztünk. De sokat olvasok itt olyanokról, akik így estek teherbe. Az előző mensesem 3 napos vol és alig, utána hasszúrka. Decemberben csak 2-3 alkalommal voltunk együtt a Párom sűrű munkája miatt. A ciklusom 14. és 24. napján biztosra tudom. Ma vagyok a 27. napomon. Tegnap kb. 1 percen át szúrásokat éreztem a bal petefészkemnél. Nagyon szertnénk a babát, de nem hiszek benne, hogy ennyitől sikerült volna. Már nagyon sokat csalódtam. Titkon reménykedek, de nem akarok újra és újra csalódni!!! Pedig valami azt súgja, hogy most más... a hasam is feszül, pedig nekem a vérzésem szinte észrevétlenül jön és megy. Talán az étvágyam is jobb mostanában. Vagy csak megint bebeszélem magamnak??? Segítsééég!
2010. jan. 3. 13:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Még valami: Kb. 2 hete testápolószerű enyhén sárgás folyásom van. Most a köv. héten kellene megjönnie. kedd- szerda környékén. Ha jön, ha nem megyek dokihoz. Úgyis meg akarom nézetni magam.
2010. jan. 3. 13:04
 2/8 anonim ***** válasza:

mi 4 évig megszakítással védekeztünk a férjemmel, és nem lettem terhes (úgy voltunk vele, hogy ha jön, jöjjön, de nem estem teherbe)

amikor először "élesben" csináltuk, egyből sikerült a baba első hónapban (9 hós már a manócska)

ha tényleg babát akartok, akkor miért megszakításossal csináljátok?

2010. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem. Ha csak két hónapja hagytad abba a gyógyszer szedést akkor, mi az a sok csalódás?

Amúgy lehetsz terhes ennyitől is. Mi 3szor voltunk együtt és sikerült. K

2010. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 éve már próbálkoztunk 1 teljes évig, de nem jött össze. Akkor csalódtam sokat. Már úgy voltunk, hogy vizsgálatok, aztán kiderült, hogy van egy fertőzésem és egy méhszájsebem is, úgyhogy megint gyógyszert szedtem, és igyekeztünk ezeket helyrehozni. És sajnos a kedvünk is elment egy kicsit. Most 2 hónapja azért nem szedtem gyógyszert, mert a nődokim szabin volt és nem tudtam időben elkezdeni az adagot, így maradt a megszakításos védekezés. Tudom, hogy nagyon kicsi az esélye, hogy pont attól a kicsitől, de .... valami azt súgja, hogy Most!
2010. jan. 3. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Mi két évet próbálkoztunk, mire összejött, sőt nekem is volt egy vetélésem. (mi is elkezdtünk utánna védekezni) Aztán úgy gondoltuk, hogy most már jöhet, dehát elég sokat váratott magára. Bár mi nem védekeztünk. Ülj le beszéld meg a pároddal, hogy most már úgy gondolod felkészültél rá, és ne védekezzetek. Remélem ő is így gondolja, kitartás!!! K
2010. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, megbeszéltük. Most már megadjuk az esélyt, amikor akar, jöhet a baba! :)
2010. jan. 6. 00:32
 7/8 anonim ***** válasza:
De jó! szurkololk. Majd írj ide, hogy hogy haladtok. Puszi K
2010. jan. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ott tartok, hogy 31. nap, menses semmi. kevés barnás folyás 2 napja.
2010. jan. 6. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!