Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
Párommal együtt voltunk viszont nem találtuk megfelelőnek a védekezést (nem nem megszakítással védekeztünk, hanem óvszerrel). Annyi volt az egész, hogy miután párom elment levette az óvszert és az új óvszer felhelyezése előtt nem mosott kezet. Lehet túlreagálom a dolgot de mivel nem voltam biztos a dologban (és akörül lehetett peteérésem) ezért elmentem egy esemény utáni tablettáért. A tabletta bevételét követően egy hétre megjött a menstruációm ami hét napig tartott és normális mennyiségű volt. Ez 36 napja történt. Tegnap csináltam egy Clearblue digitális terhességi tesztet ami negatív lett. Semmi tünetet nem érzek magamon legfeljebb annyit, hogy fájnak néha a melleim de olvastam, hogy ez a gyógyszertől is lehet (de nekem amúgy is szokott). Lehetek terhes?

2016. aug. 6. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, neem, neeeeem
2016. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy terhes vagy.
2016. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. De feleslegessen vettel esemény utáni tablettát csak azért mert nem mosott kezet mert mire fel vette az új óvszert és újra neki állatok addigra már rég elhaltak életképtelennek lettek az esetleges spermák... Ezzel csak felborítottad a ciklusod... Akkor lett volna értelme az esemény utáni tablettának ha kiszakadt volna az óvszer.
2016. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igazából azért is folyamodtam esemény utánihoz, mert a két aktus között nem telt el sok idő maximum 1-2 perc. Mert barátom az első aktuskor nem ment el teljesen így kicserélte az óvszert és folytattuk. A mellbimbóm sajnos ki van száradva, így ezért félek annyira a terhességtől (mert olvastam, hogy a terhességnél kiszáradhat és viszkethet). Viszont már több tesztet is csináltam különböző fajtákat és eddig mindegyik negatív lett. Jövő héten tervezek elmenni nőgyógyászhoz mert nem bírom tovább ezt a bizonytalanságot :(
2016. aug. 6. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nem vagy terhes! Megint egy olyan leányzó vagy, aki 5 hónapig fog ide írni, hogy terhes e?

Védekeztetek

Vettél be esemény utánit

Több teszted is negatív


Mindenen ennyit parázol? Szőrnyű lehet. Teljesen kizárt, hogy terhes vagy, hidd el, mástól van baja a mellednek, vagy beképzeled a tüneteket. Nyugi.

2016. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Szörnyű
2016. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom de több helyen is olvastam, hogy volt olyan nő akinek még 6 hetes terhesen sem mutatta ki a terhességi teszt a babát :(
2016. aug. 6. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

99% hogy nem vagy terhes, 1% akinek nem mutatja ki. Te vagy a szűk keresztmetszet.

Gratulálok az elmédben megfogant gyerekhez, neked lehet beszélni.

Hány éves vagy?

Beszélj dokival, a szüleiddel, valami felnőttesebb gondolkodású, v tapasztaltabb barátnővel, mert meg fogsz kergülni. Hidd el nincs okod aggódni, az alapján amit leírtál.

Megkérdezted, válaszoltunk páran, egyöntetüen, h nem vagy az. Miért nem hiszed el? Ha azt írná valaki, hogy lehetsz, akkor jobb lenne?

Ne irogass ide, én is hülye vagyok, hogy elolvasom, ill válaszolok, csak azt hiszem szegény, tapasztalatlan még, megnyugtatom, de a makacsságotok elképesztő.

2016. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!