Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor hogy is van ez?

Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

2 napja teszteltem,ami pozitív lett. Erős 2 csík volt rajta. Ma reggel viszont megjött, ilyen erős barnás vér folyik,de megint csináltam tesztet,ami szintén pozitív lett. Most akkor terhes vagyok,vagy nem?


Nagyon szeretnénk a babát :(



2016. aug. 6. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, lehet, hogy korai vetélés, vagyis valószínű, sajnos. De ha nem tart olyan sokáig a vérzés, mint máskor mensikor, akkor csinálj mégegy tesztet és menj el orvoshoz.
2016. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mielőbb menj orvoshoz!!!

Ez vetélés is lehet! Ilyenkor még a hcg a szervezetben marad egy ideig.

Futás a dokihoz, ha kell szt-ba. Ott tudnak csak biztosat mondani

2016. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Okes koszonom,ma bemegyek az emergencyre! :(
2016. aug. 6. 11:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem erős piros vérzésem volt a +teszt másnapján. Azonnal futottam kórházba, de elkönyvelték kémiai terhességnek. 2 hónappal később újra terhes lettem, már 9 hónapos a fiam. Szurkolok! Majd jelentkezz!
2016. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a teszt akkor nagy valószínűséggel babát vársz. A vérzés sose jó. Azonnal doki vagy ügyelet... Mert az első 12 hét a legkritikusabb.. Vetélés szempontjából. Remélem nem lesz baj. 18 hkm
2016. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha most elméletileg is meg kellene, hogy jöjjön lehet csak a szervezeted emlékszik. Mert ugye van olyan, aki 3 hónapig is menstruál még, mégis egészségesen fejlődik odabent a babája.

Remélem, hogy neked is így lesz. Sok sikert!

2016. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat nekem kimaradt egy honapot,ugy jott meg. Kemiai terhesseget mondtak,voltam az ugyeleten. :(
2016. aug. 6. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:
😞 sajnálom, de fel a fejjel. Máj a következő hónapban 😉
2016. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon elkenodtem. De majd probalkozunk legkozelebb
2016. aug. 6. 18:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!