Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ciklus 32. napján visszaesi...

Ha ciklus 32. napján visszaesik a testhőm, attól még lehetek terhes? Vagy meg fog jönni szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyébként ma teszteltem másodszor negatívat, viszont kegyetlenül fájnak a mellbimbóim. 28 naposak szoktak lenni a ciklusaim, de menzesz előtt nem ilyen szokott lenni a mellfeszülés. Ez sokkal jobban fáj.

2016. aug. 7. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól méred, akkor a visszaesésből csak arra lehet következtetni, hogy nincs baba.
2016. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Görbét fel tudod tenni?
2016. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem 31 napos ciklusaim voltak és előtte nap mindig leesett a hőm 36,1-re. Áprilisban a 30. naptól görcsöltem, mintha meg akart volna jönni. A hőm ugyanúgy leesett , mint eddig. Aztán a 32. naptól emelkedett. 36,4.36,7,37,1
2016. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na akkor teszteltem. És pozitív lett. Szóval nekem is visszaesett a hőm, de a baba már ott volt a pocakomban. :) előző voltam 20 hkm
2016. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!