Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meckgormin XR szedése után...

Meckgormin XR szedése után tapasztalt vki menstruációs változást?

Figyelt kérdés
3 hete szedem, most volt az első mensi, és sokkal kevesebb és rövidebb volt, kb 2 nap volt intenziv vérzés, 3 napig pár csepp de az csak barnázás, eddig 6 napos volt de akkor kb ugyanolyan mennyiség. Köszi a válaszokat előre is. kinek milyen hamar jött össze a bogyoval?

2016. aug. 7. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is Merckformin XR-t szedek az 500mb-ból este 1-et.

Az első mensim időre megjött amikor kellett,nem késett mint máskor.A mennyisége és a hossza is csökkent úgy ahogy a Tied:).Én nem bánom mert 8 napos mensi egy kicsit sok volt...ez a 2. hónapom,hogy szedem.Ovut már tudtam produkálni :)

2016. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huh, jolvan megnyugodtam:) nekem reggel és este kell szednem egy tablettát, neked mondott vmit a doki h mikor jöhet igy össze a baba? nekem annyit mondott h a második honapban már esélyes!
2016. aug. 7. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos Nekem más bajom is van amit kezelni kell.PCO-m van + cukorbeteg is vagyok úgyhogy egyenlőre nem reménykedek a pozi tesztbe,de hátha....holnap már sokkal többet fogok tudni meddig kell várnom még a babára
2016. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is pcos vok plusz pajzsmirigybeteg ub nem vagy egyedül;(nekünk egyszer összejott de sajnis elment;(én 3 fele gyofyszert szedek mar plussz vitaminokat de missed ab ota nem jon;( ez volt fel eve...el vagyunk mi is keseredve;( biztataskent a baba elott nekem masfel evig nem vt mensim sem bromocriptinnel hozta meg a doki!
2016. aug. 8. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ohhh sajnálom.Nekem 4 éve volt vetélésem azóta nem jön a baba viszont ma a dokinál jó híreket kaptam :)!1 havi gyógyszer után már csak 1 cisztám van :)!Kitartást sikerülni fog megint!!!
2016. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!