Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek ettől terhes?

Chattebon kérdése:

Lehetek ettől terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal együtt voltunk, gumival védekeztünk és elment. Miután kihúzta akkor vettük észre, hogy kiszakadt a gumi. Nem vettem be eseményutánit, mert nem lehetett akkor peteérésem mivel akkor már a nyálkám a ragacsos időszakában volt, nem a nyúlós-folyósban ami a pé-t jelzi.Ettől függetlenül kicsit félünk. Ez a dolog 3-án történt, most pedig 8-a van. 14-ére várom a mensit. Van is mindjárt megjön érzésem, fájnak a melleim, kavarog a gyomrom és érzem a méhemet. Viszont teljesen száraz vagyok. Ez normális menzesz előtt? (én eddig nem voltam száraz) Ugye azért gondolom hogy nem lehetek terhes, mert a terhességi tünetek nem jöhetnek még elő 5 nap után, tehát csakis menstruációs tüneteim lehetnek. De azért örülnék ha valaki megnyugtatna, hogy nem vagyok terhes. Ugye nem vagyok?

Légyszi csak komoly válaszokat írjatok, nem 15 éves lányka vagyok aki nincs képben a bioszos dolgokkal, csak megrémültem.

Előre is köszi a válaszokat!



2016. aug. 8. 12:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
14-n/15-n csinálj egy tesztet sztem. ha kiszakadt a gumi, akkor van rá esély.
2016. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mensi előtt van szárazabb időszak, majd akkor lesz megint több (esetleg nyálkás) folyásod, mielőtt megjönne. Máskor is volt ilyened, csak nem figyelted. :)


Ha ennyire aggódsz, a nemvárt napján tudsz csinálni egy tesztet. Ha negatív, legalább megnyugszol, és nem fog azért késni, mert idegeskedsz.

2016. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2016. aug. 8. 12:51
 4/20 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó mensid első napja? Mert ez a 3.-a elég középidőnek tűnik... Pont peteérés időszakára saccolnék.
2016. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
az utolsóm múlthónap 12-én kezdődött és 18-án lett vége. a naptáram a pé-met 30-ára írta, de egyáltalán nem bízok benne, mert 28-án volt nagy mennyiségű nyúlós folyásom
2016. aug. 8. 12:56
 6/20 A kérdező kommentje:
ja és a naptáram a 3-át a beágyazódási időnek mutatta
2016. aug. 8. 12:57
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

Csak pár nap különbség van, és ha véletlenül később volt peteérésed, akkor simán meglehet. Én úgy lettem terhes, hogy a normálhoz képest három héttel később volt peteérésem. Mondjuk mi a babaprojekten voltunk, tehát örültünk a hírnek. Ezt csak azért írom le, hogy nem lehetetlen a későbbi peteérés.


Én tesztelnék hét vége felé a helyedben, hogy megnyugodj.

2016. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszönöm! amúgy az is megnyugtat, hogy nem mindig jön össze a baba elsőre, tehát vannak akik hosszú hónapokon keresztül próbálkoznak. ezzel nyugtatom magamat és a páromat is :)
2016. aug. 8. 13:05
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak PMS tünet.. De augusztus közepén mikor meg kell jönnie csinálj egy tesztet. De lehet hogy csak a stressz
2016. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%
Pl nekünk 10. Hónapban sikerült a baba. 2015 július óta nem védekeztünk és 2016 május elején lett pozitív a teszt. 18+2 hkm
2016. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!