Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült a baba, vagy baj...

Sikerült a baba, vagy baj lehet!? (még nem teszteltem)

Figyelt kérdés
Én nem igazán értem most mi van. Nem teszteltem, meg akartam róla győződni, hogy meg jön-e majd. 11-ére nem várom, viszont most ma 8-án elkezdtem vérezni. De nem úgy mint menstruációkor!Ez csak sima vér. /nem ilyen szokott lenni/ Mellem se fáj, nem görcsölök.. nagyon érzékeny volt az elmúlt pár napban a melleim és szúrkált petefészkemnél.
2016. aug. 8. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Megjött a menstruációd. Bocs, de kissé hülye kérdés. Nem értem min csodálkozol. Nem mindig ugyanolyan a menzesz, 3 nappal előbb jött meg, nem nagy dolog.
2016. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tervezzük a babát! Nem az első próbálkozás. De köszönöm a választ.
2016. aug. 8. 16:35
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
De abból hogy elkezdtél vérezni miért következtettél arra hogy terhes vagy? Szerintem is csak megjött előbb.
2016. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem rendesen jött meg, nem darabos. Nem görcsölök stb.. és most olvastam egy pár oldalon hogy lehet a beágyazódástól is. Túl kevés ahhoz hogy ez menstruáció legyen. Találtam egy hasonló kérdést is, és ott pozitív volt a teszt "kis vérzés" után.
2016. aug. 8. 16:59
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is tervezem, de ennek ellenére meg szokott jönni. Beágyazódási vérzés ezerből 1 nőnek van és általában 1 pici barna pötty, nem igazi vérzés. De szerinted egyébként mi baj lehet, azon kívül, hogy nem estél teherbe? Tényleg nem értem mi ebben a para.
2016. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyugtalanít a dolog, akkor csinálj egy tesztet amint elmúlt a vérzésed !


Kívánom , hogy légy kivétel ... Sok sikert,

de ha nega, ne keseredj el, új hónap új remények ! :)

2016. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A "vérzés" elmúlt, reggel tesztelek. :)
2016. aug. 8. 17:23
 8/16 anonim ***** válasza:
Légyszi írd majd meg mi lett, mert a beágyazódási nagyon ritka. Jó lenne egy ilyen sztorit hallani, hogy valóban létezik ilyen.
2016. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt beágyazódási vérzésem. Egyáltalán nem hasonlított a menstruációhoz, csak a wc papíron volt törlésnél egy kicsi barnás vér 2 napig majdnem minden vécézésnél tapasztaltam, de nem "folyt", a tisztasági betét sem lett olyan egy kicsit sem. Aztán elmúlt és rá 1-2 napra már nagyon halványan látszódott a 2.csík.
2016. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Létezik beàgyzódási vérzés. Amikor a kisfiammal voltam terhes egyik este elkezdtem vérezni azt hittem megjött mert tényleg olyan volt. Reggel màr szinte semmi nem volt, aznap vettem is tesztet, halvány de jól látható pozitív lett. Drukkolok neked is.
2016. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!