Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LÉGYSZI irjátok le a választ!...

LÉGYSZI irjátok le a választ! Félünk! Szoval a barátom megujjazott (többbszöris 1más után) de előtte és közben én kézimunkáztam, Nem tudjuk h ő odanyúlt e a sajátjához mielőtt ő belémnyúlt. Kell félnem?

Figyelt kérdés
nem állt még be a havim és mostanság kéne megjönnie, elvileg nem nyult a sajátjához oda és ha igen akkor sem teljesen, parázunk hogy terhes leszek.?nemtudom h ezt most lehet e érteni...?:/ha nem akor bocsi. szoval terhes leszek attol hohgyha egy minimális mennyiségű sperma volt az ujján??
2009. nov. 5. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
elméletileg lehetne baj, de gyakorlatilag elég kicsi az esély.
2009. nov. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek,gyerekek minek csináljátok ha nem figyeltek oda,hogy késöbb ne kelljen aggódni ilyesmin?

Szerintem nem lesz baj....

2009. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már a levegőre kerül a sperma akkor romlik az életképessége. Nyugi ettől nem leszel terhes de védekezni ne felejts el ha oda kerültök. Most voltam nőgyógyásznál és két aszisztense van a dokimnak. Az egyiknél én voltam a másiknál egy 17 éves csajszi és az anyja úgy megszivatja hogy szülni fog. A csajszi sírt hogy Ő nem akarja... Szerinted késöbb milyen anya lesz? Üdv 22 hetes kismama
2009. nov. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem valoszinu, hogy terhes leszel ettol.
2009. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jaj köszi h ilyen gyorsan válaszoltatok!

gratulálok a baba miatt ;) és köszi 1 fokkal jobban megnyugodtam :)

2009. nov. 6. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!