Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 éves vagyok, a barátommal...

15 éves vagyok, a barátommal mindig védekezünk de én mégis félek, hogy terhes vagyok. Mostanába fáj a hasam, a derekam, álmos vagyok és többet kívánok enni. A menzeszemnek a napokba kell megjönnie, ezek amiatt vannak csak vagy kezdjek el aggódni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Ezek a tünetek tipikus mens.előtti tünetek, a terhességre a korai szakaszban nem jellemző,a z jellemző, hogy nem tudnak róla, csak elmarad a mens., akkor kezdenek gyanakodni. Ne aggódj és nagyon helyes, hogy mindig-mindig védekeztek.
2016. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ.!
2016. aug. 9. 15:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Eppenseggel lehet terhessegi tunet is ha napokban kell megjonnie de ha vedekeztek kicsi ra az esely. Drukkolok hogy minden oke legyen.
2016. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
3 -nem igazán terh. tünet, különösen a fokozott étvágy. A felsoroltak a premenstruációs szindróma jellemzői. Kérdező, meg fog jönni, ma v. holnap.
2016. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!
2016. aug. 9. 16:27
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
A fokozott etvagy miota nem terhessegi tunet? Vagy faradekonysag stb.. Persze nala kicsi az eselye, meg sok minden mastol is lehet ez de terhessegi tunetek kozott is szerepel.
2016. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Mindenkinél más szerintem, de az biztos, hogy a premenstruációs tünetek nagyban hasonlítanak a terhes tünetekre. Amit most leírt a kérdező nekem egy az egyben premenstruációs tünet szokott lenni.

A terhességem annyiban volt más, hogy akkor undorodtam szinte minden kajától.

Szerintem ne aggódj! Ha védekeztetek es mensi előtt vagy, akkor ez sokkal inkább premenstruációs, mint terhes tünet.

2016. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is premenstrualis tunetek. De ha nagyon aggódsz, vegyél tesztet és csináld meg ha késne pár napot.
2016. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Vajon csak szexre van eszed, vagy arra is, hogy beslattyogj egy drogériába terhes tesztért?
2016. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

"A fokozott etvagy miota nem terhessegi tunet? Vagy faradekonysag stb"

az első hetekben NEM - később lehet

2016. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!