Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció 4. napja van, és...

Menstruáció 4. napja van, és a hőm még mindig fenn van. Lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
Menstruáció első napján sürgösségire kerültem. A tüneteim miatt csináltak terhességi tesztet (délutáni vizeletből persze), és negatív lett. A rosszul létek nem múltak el, és a hőm is még fenn van. (igen azonos időben mérem, alszok legalabb 6 órát, nem vagyok beteg). Máskor menzesz előtt 1-2 nappal leesett. Ez a menstruáció nagyon gyenge volt (igaz piros is volt). Szerintetek még van értelme tesztelni reggeli vizeletből?

2016. jún. 2. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tesztelnék a helyedben.
2016. jún. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néhány nap múlva csinálj tesztet reggeli vizeletből ;)
2016. jún. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tesztelj egyet mindenkepp.

Ha negativ, akkor legalabb megnyugszol, ha pozitiv, akkor viszont menned kellene orvoshoz a verzes miatt.

2016. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Negatív, de a hőm továbbra is fenn van.
2016. jún. 3. 06:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig válozó, hogy mikor megy le a hőm volt volt hogy csak a mensi végén ment le.
2016. jún. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!