Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg jött a menstruációm de...

Meg jött a menstruációm de valami még sincs rendben lehet hogy mégis terhes vagyok? Többi lent!

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk ezért orvos ajánlotta a multi maca vitamint, volt is ovulációm éreztem és volt nyákom is.

Ovuláció után meg is jött pontosan 14 napra, észre sem vettem csak mikor mennem kellett pisilni, egy halvány görcsöm sem volt, ami hangsúlyoznám rám nem jellemző!

Élénk piros vérzésem volt, ez sem így szokott lenni. Hanem bordó és kissé darabos. Négy napig tartott, az ötödik nap már semmi sem volt erre tegnap este mentem zuhanyozni és újra élénk piros vérzésem volt.,utána semmi, ma reggel megint pisilés után. A melleim fáj és mióta meg jött június másodika óta erősen szedulok gyenge vagyok és fáradt. És rám tör az álmosság, nincs étvágyam. Pedig szedem a fenti vitamint és mellé actival max vitamint is.

Orvoshoz jövő héten fogok menni. Addig is valakinek van ötlete? Mi lehet ez?


Ez a szédülés és fáradság ki készít olyan vagyok mint egy zombik :-(


2016. jún. 7. 07:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3%
ha megjott , nem vagy terhes
2016. jún. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors választ.

De nem értem a fenti tüneteket??! Még így nem voltam, és annyit hallottam és olvastam hogy egyre gyakoribb vérzés terhesség ellenére, habár én nem tudom elhinni de motoszkál a fejemben.

2016. jún. 7. 08:16
 3/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az ki hagytam hogy van egy db 1 cm miomám a méh mellső falában.
2016. jún. 7. 08:21
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát, a menstruáció hossza és színe normál menstruációra utal, szerintem. Szédülés, fáradtság utalhat a vérnyomás megváltozására, aminek sok oka lehet. Én személy szerint nem hiszek a menstruáció melleti terhességben, de ha erre gyanakszol, csinálj egy tesztet. Az már ilyenkor szinte biztos eredményt mutat, és legalább megnyugszol.
2016. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom jó mértem többször is, ilyenkor reggel még el megy de délelőtt rám tör minden.
2016. jún. 7. 08:43
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csinalj egy tesztet és akkor kizàrhatod a terhességet. Vagy nem ;) de igy csak stresszeled magad. Jobb tisztàban lenni a dolgokkal. Anyukàm 3hónapig verzett velünk :) ikrek vagyunk :) szóval semmi sem lehetetlen 
2016. jún. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ma veszek délután tesztet és még látom mi a helyzet. Már más színe van mint a barna filc tollnak, (bocsánat) hát én már nem értem.
2016. jún. 7. 10:45
 8/16 anonim ***** válasza:

Csinalj egy tesztet! Mast mi sem tudunk mondani!

Ha neked nem ilyennek minosul a normalis mensi,akar meg baba is lehet!

Es az,hogy megjott,nem zarja ki azt a tenyt,hogy akar terhes is lehetsz!

Nem egy ismerosom mensizett terhesseg alatt! Volt aki vegig,volt aki csak egy darabig! Az egyik ismerosom 3honaposan tudta meg,hogy babat var,mert addig normalisan megjott neki es semmiben nem kulonbozott az addigiaktol! Arra lett figyelmes,hogy no a hasa es azt hitte a fogamzasgatloval van a gond,masikat akart iratni,akkor derult ki,hogy 3honapos... Csinalj tesztet es kiderul

2016. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudtam venni tesztet, Auchanban vizeletsugaras xepilt, nem tudtam rá pisilni így pohárba martottam a tesztet tíz másodpercig, hát mit ne mondjak nem teljesen negatív, mert van egy nagyon halvány második csík rajta most nem tudom ez a teszt hajlamos erre vagy valóban jelez egy igen halvány pozitív eredményt?!
2016. jún. 7. 15:12
 10/16 anonim ***** válasza:
toltsd fel a kepet
2016. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!