Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kimaradás babát is jelenthet?

A kimaradás babát is jelenthet?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy hónapja,hogy kimaradt a mensim. Sokszor előfordult már,hogy egy hónap kimaradt,de a következő hó első-második napján már meg is jön. Már legalább 5 napja megjön érzésem van és nem győzök a wc-re szaladgálni,de semmi.Fáj a mellem,az egyik percben fázom, (szinte didergek) a másikban meg melegem van.
2008. szept. 30. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát Drága angyalom!

Tesztet nem lehet kapni arrafelé?

Gyorsan spuri a gyogyszertárba, rossmann, dm, tesco..vagyél, holnap reggel, de ha ennyi kimaradt már akár délután is kimutatja..minél előbb el kell meni a dokihoz, ha baba van azért mert kb..8 hetes vagy, ha pedig nem baba akkor azért mert más gond is lehet, de a cisztákat nem szokta mellérzékenység kisérni, esetleg még az lehet, ha a prolaktinszinted megnőtt(tejserkentő hormon) akkor kissé elsavasodik a szervezet és nincs peteérés, így kimarad a ciklus..nekem két évig kimaradt, a végére már nagy baj volt..fél év alatt hatott a gyógyszer..

Menj , indulj!

A saját és esetleg a babád érdekében.

2008. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
teszteltél már??? igen a kimaradás babát is jelenthet, ezért inkább tesztelj!! várom a fejleményeket, amúgy ezzel elkellene menned dokihoz mert ez nem egészséges, hogy kimarad a mensid. Letti
2008. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Síetek tesztet venni!

De ha még sem babó van a dologba, akkor is mindenféleképpen elfogok menni az orvoshoz. (Sajnos a dokihoz menés egy kicsit körülményes szokott lenni nekem,mert Németországban élek és még nem nagyon megy a német nyelv.) Október 10-én megyünk haza a párommal,de ha sikerült teherbeesnem,akkor én otthon maradok!

2008. szept. 30. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!