Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 4 hónapja volt császármetsz...

Ha 4 hónapja volt császármetszésem és teherhes lennék, meg tudnám tartani a babát?

Figyelt kérdés
Nyilván nem tervezek teherbeesni, egy jó ideig, védekeztünk is, de majdnem 1 hete késik és eljátszottam a gondolattal. Megtartanám, abortuszt nagyon nem szeretnék, de nem tudom mennyire lehet megtartani és kihordani ilyen hamar császármetszés után. A doki annyit mondott, hogy 1 év után lehet próbálkozni, nyilván az az ideális, de mi a helyzet, ha valakinek becsúszik? Persze, valószínűleg csak nem állt még helyre a ciklusom, nem valószínű, hogy terhes lennék.
2016. aug. 10. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet tartani, lehet egészséges, de több a komplikáció és jobban észnél kell lenni. Az ismerősi körömben lévő rekord két császár ugyanabban(!) az évben, mindkettő időre, ergo a császár után kb. 2 hónappal teherbe esett az illető. Ő nagyon rosszul viselte a második terhességet, bár az első sem volt kellemes.
2016. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia!Ez nálam is nagy dilemma mert en ugyan csak 6hete szültem első kisbabàmat de a 36. hèten sajnos szules utan meghalt a babam egy ritka szivbetegsegben. Az egyik orvos (fogadott orvosom) azt mondta a seb begyogyogyulasa utan mehet az ujabb probalkozas a haziorvos (aki belgyogyasz) azt javasolta varjam meg az elso harom mensit aztan hajra....de annyi rosszat olvastam h elegge felek!Meg hat nekem ott van az is h fel kell dolgoznom a tragèdiàt vègeredmenyben mint szülő el kellett temetnem a gyermekem.De parommal ugy dontottunk decemberben mar probalkozunk az csak 5 honap varakozas,de ugyse hiszem h elsore osszejon a szervezet tudja mikor all keszen....
2016. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, el fog mulni nemsoka az, hogy minden honapban retteg az ember, hogy megint terhes.:) nekem feleves korara mult el. Egyebkent 6 hetes korara begyogyul a sebed, persze van kockazat, de jo orvos es jo korhaz es alapos megfigyeles mindent megold. Ettol fuggetlenul nem tul nagy elmeny evekig terhesnek lenni kis megszakitassal.:)
2016. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!